Skip to content

Środowy szef mówi, że Fred Armisen ogolił głowę, by zagrać wujka Festera (i jest tylko w jednym odcinku)

29 de listopad de 2022
wednesday uncle fester fred armisen

Z potworami, morderstwami i chaosem szerzącym się w Nevermore Academy, to pasowało tylko do tego Środatytułowej bohaterki odwiedzi jej zwariowany wujek Fester (grany przez Freda Armisena).

Starszy dzierżący elektryczność wpadł w odcinku 7, aby sprawdzić, co u swojej siostrzenicy i leżeć przez kilka dni przed kolejną „pracą” w Bostonie. Według Milesa Millara, który jest showrunnerem u boku Ala Gougha, miał na myśli tylko jednego aktora do tej dziwacznej roli.

„Wspaniałe w pracy z kimś takim jak Tim Burton jest to, że masz swój pierwszy wybór” — mówi Millar TVLine. „Zawsze chcieliśmy mieć Freda, ponieważ ma doskonały wygląd, ale także wnosi do tej roli zabawną energię. Dla nas zawsze był tym pierwszym wyborem.

Millar mówi, że on i Gough „nie mogli w to uwierzyć”, kiedy Armisen zgodził się przyjąć tę rolę, pojawiając się tylko w jednym odcinku tego sezonu. Ale zrobienie tego wiązało się z własnym zestawem wyzwań, ponieważ zdjęcia kręcono w Rumunii.

„To w porządku, żeby obsada była tam przez osiem miesięcy, ale [booking] występy gościnnie były większym wyzwaniem” — wyjaśnia Millar. The Środa szef mówi, że Armisen był „zaangażowany” w tę rolę i „bardzo podekscytowany, że może to zrobić”, nawet ogolił głowę na potrzeby jednorazowego występu.

Armisen ujawnił Targowisko próżności że zdecydował się na duży kotlet zamiast nosić łysinę, aby uzyskać bardziej realistyczny wygląd.

Joan Cusack i Christopher Lloyd w „Naprawdę wykonali świetną robotę z makijażem i wszystkim. Nie miałam brwi. To proteza na moich brwiach nadała mi taki wygląd” – powiedział. „Ale myślę, że łysiny nie zawsze wyglądają świetnie, więc miałem nadzieję, że uczynię to o wiele bardziej przekonującym”.

Armisen jest w świetnym towarzystwie. Christopher Lloyd również ogolił głowę, by zagrać wujka Festera w latach 91-tych Rodzina Addamsów i jego kontynuacja Wartości rodziny Addamsów.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?