Skip to content

Środa przeraża drugą co do wielkości notę ​​Nielsen Streaming Chart z debiutem trwającym 6 miliardów minut

22 de grudzień de 2022
jenna ortega wednesday

Och, pstryk, pstryk!

Netflixa Środa zadebiutował w amerykańskim rankingu strumieniowych oryginałów Nielsena z drugim co do wielkości wynikiem na liście Top 10 w historii.

W tygodniu rozpoczynającym się 21 listopada, odgałęzienie Rodziny Addamsów zgromadziło prawie 6 miliardów minut obejrzanych w zaledwie ośmiu odcinkach, w sumie tylko o 7,2 miliarda minut, które Dziwne rzeczy 4 zremisował w ostatni weekend Dnia Pamięci (dla 32 dostępnych odcinków).

Nielsen to zauważa Środawystęp był w dużej mierze napędzany przez wielokulturowych widzów, z których jedna czwarta pochodziła z latynoskich gospodarstw domowych. Ponad połowa widzów serialu trafiła do przedziału wiekowego 18-49 lat, a około 60% stanowiły kobiety.

Odległe drugie miejsce zajął Netflix Martwy dla mniez 1,5 miliarda minut obejrzanych w 30 odcinkach, a następnie kolejne trzy oferty Netflix: 1899 (1,1 miliarda minut / osiem odcinków), Korona (1,1 miliarda minut / 50 odcinków ogółem) i Oczywisty (988 milionów minut / łącznie 52 odcinki).

Pierwszą dziesiątkę w tygodniu rozpoczynającym się 21 listopada uzupełniły filmy Disney+ Andor (674 miliony minut / wszystkie 12 odcinków), Netflix Pepsi Gdzie jest mój odrzutowiec? (445 milionów/cztery odcinki), Disney+ Mikołaje (debiutuje na 8. miejscu listy przebojów z 372 milionami minut obejrzanych w trzech odcinkach), Netflix Wewnątrz pracy (360 milionów minut/18 odcinków) i Netflix Wielki brytyjski pokaz pieczenia (344 miliony/85 odcinków).

Spadający na zewnątrz z pierwszej dziesiątki były Miłość jest ślepaNetflix został niedawno anulowany Wojownicza Zakonnica (po dwutygodniowym biegu na wykresie) i Starożytna Apokalipsa.

Chcesz poznać któryś z powyższych programów? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona za pośrednictwem wewnętrznej linii Matta.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?