Skip to content

Squid Game Reality Competition z listopadową premierą w serwisie Netflix

18 de maj de 2023
squid game finale reveal

Niech Gra w kalmary zacznij — tym razem naprawdę.

Netflix zaprezentuje serial reality Gra Squid: Wyzwanie w listopadzie tego roku, streamer ogłosił podczas swojej wstępnej prezentacji w środę. Gra Squid: Wyzwanie to konkurs typu reality show oparty na przebojowym koreańskim dramacie survivalowym, który ustanowił rekordy oglądalności dzięki premierze we wrześniu 2021 roku i zdobył 14 nominacji do nagrody Emmy. (Oryginalny Gra w kalmary zdobył przedłużenie sezonu 2 w czerwcu zeszłego roku).

Gra Squid: Wyzwanie zrekrutuje 456 graczy, którzy będą rywalizować o 4,56 miliona dolarów, grając w gry inspirowane oryginalną serią, a także kilka nowych, mając na celu uniknięcie eliminacji. Na szczęście przegrani nie zostaną zabici, tak jak w oryginale Gra w kalmary. „Stawka jest wysoka, ale w tej grze najgorszym losem jest powrót do domu z pustymi rękami” – zapewnia nas oficjalny komunikat.

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono spin-off rzeczywistości, niektórzy krytykowali koncepcję trywializacji śmiertelnie poważnego i brutalnego dramatu, który ujawnił brzydkie podbrzusze kapitalizmu. Ale Gra w kalmary twórca Hwang Dong-hyuk bronił serialu przed dziennikarzami w pokoju prasowym Emmy, mówiąc: „Myślę, że chociaż nasz program niesie ze sobą dość ciężkie przesłanie… Czuję, że kiedy traktujesz sprawy zbyt poważnie, to naprawdę nie jest najlepszy sposób na wybierz branżę rozrywkową… Mam nadzieję, że będzie to wspaniały nowy kierunek dla całej branży”.

Będziesz oglądać Gra Squid: Wyzwanie? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?