Skip to content

Spinoffy Big Mouth i Human Resources wkrótce zakończą się w Netflix

24 de kwiecień de 2023
big mouth best netflix shows

Nastolatki z Duże usta będzie przechodzić przez zmiany po raz ostatni. Netflix przedłużył animowaną komedię dla dorosłych na ósmy sezon, który będzie jednocześnie ostatnim, jak dowiedziała się TVLine.

Dodatkowo seria spin-off Zasoby ludzkie zakończy się również nadchodzącym drugim sezonem. Zasoby ludzkie Sezon 2 i Duże usta Oczekuje się, że sezon 7 zostanie wydany jeszcze w tym roku Duże ustaósmy i ostatni sezon pojawi się gdzieś w 2024 roku. Wraz z sezonem 8, Duże usta stanie się najdłużej emitowanym oryginalnym serialem w historii Netflix, poza programami dla dzieci i rodzin.

„Gdybyś powiedział dorastającemu Nickowi Krollowi i Andrew Goldbergowi, że ukończenie gimnazjum zajmie osiem lat, powiedzieliby:” Tak, to brzmi dobrze ”- powiedział w oświadczeniu gwiazda serialu i współtwórca serialu Kroll. „Wydaje się, że to się nigdy nie skończy”.

Duże usta to ogromne osiągnięcie w dziedzinie komedii animowanych, które przejdzie do historii serwisu Netflix dzięki swojej długowieczności” — dodał Billy Wee, dyrektor ds. animacji dla dorosłych w firmie Netflix. „Jesteśmy podekscytowani, że mamy jeszcze dwa przezabawne sezony do podzielenia się z fanami, zanim ta genialna opowieść o dojrzewaniu dobiegnie końca”.

Zainspirowany dzieciństwem Krolla i Goldberga, Duże usta podąża za grupą przyjaciół i ich Hormonowymi Potworami — widocznymi tylko dla nich — gdy poruszają się po okresie dojrzewania, ludzkiej seksualności i dojrzewania. W głównej obsadzie głosowej znaleźli się Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas i Maya Rudolph. Zasoby ludzkietymczasem koncentruje się na miejscu pracy potworów hormonalnych; Aidy Bryant, Randall Park, Keke Palmer, David Thewlis, Brandon Kyle Goodman, Rudolph i Kroll.

Zgodnie z zapowiedzią Netflix w poniedziałek, postacie i historie z Zasoby ludzkie wpłynie do Duże ustaostatnie odcinki. Nasza siostrzana witryna Deadline jako pierwsza poinformowała o nadchodzących pożegnaniach serii.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?