Skip to content

Showrunnerzy Gentefied, Obsada Potencjalną deportację Talk Pop, Odkrywanie anty-czarności w sezonie 2

9 de listopad de 2021
Gentefied2

Rzeczy się robią prawdziwy dla Uznanyamerykańscy kuzyni ścigający sny w sezonie 2.

Komedia Netflixa zakończyła swój pierwszy sezon, gdy ICE zabrał Popai wygląda na to, że jego potencjalna deportacja stanie się kluczową częścią historii, gdy w środę pojawią się nowe odcinki.

„On jest w stanie zawieszenia” — mówi TVLine współtwórca serialu i współtwórca serialu, Marvin Lemus. „Ma sprawę sądową i ma kilka miesięcy, aby zacząć walczyć i naciskać, aby móc pozostać w kraju, a w pierwszym odcinku widzimy, jak zmaga się z tym, czy w ogóle chce wyruszyć w tę podróż. ”

Lemus i pisarze weszli do drugiego sezonu „chcąc zbadać ten inny aspekt imigracji, którego normalnie nie widzimy”, wyjaśnia, „aby poznać niuanse tego, jak wpływa to na całą rodzinę i jak może wyglądać separacja rodzin sposób, który zdarza się każdego dnia, kiedy ludzie po prostu próbują być w radości, próbują tworzyć wspomnienia… ale w tle, zawsze mając tę ​​nadciągającą ciemną chmurę, [that] wszystko to może zostać w każdej chwili wymiecione spod nas. Chcieliśmy to zrobić, jednocześnie będąc w stanie zobaczyć całą ich radość i to, jak wykorzystują humor, aby sobie z tym poradzić”.

Gentefied Sezon 2America Ferrera, która jest zarówno producentem wykonawczym, jak i reżyserem serialu, zastanawiała się nad „siłą i godnością Popa oraz tym, ile kosztowałoby takiego człowieka, by błagać o życie i błagać, by był postrzegany jako godny”. Fabuła sezonu 2.

„To odbiłoby się na twoim ego”, mówi, „gdybym widział, jak chodzi tam iz powrotem z: 'Czy warto żyć w ten sposób? Ciągle muszę udowadniać, że jestem człowiekiem, godnym życia, nawet jeśli nie przeżyłem każdej chwili co do joty, i byłem wzorowym obywatelem, jakim ludzie mnie potrzebują, aby dać mi możliwości to chcę.'”

Dla Karrie Martin, która gra Anę, sprawa o deportację Popa to „w tej chwili całe jej życie. To jest siła, która kieruje tym, kim jest jako osoba w tym sezonie.

W sezonie 2 serial będzie również badał inne tematy, takie jak anty-czarność w społeczności latynoskiej w odcinku 5 i prawdopodobnie utrata Mamy Finy – która jest w zasadzie ich drugim domem – po tym, jak została kupiona przez kobietę o imieniu Vivian, która chce zmienić w modne, nieautentyczne miejsce.

Gentefied Sezon 2„Myślę, że to zdecydowanie podnosi stawkę”, dokucza Carlos Santos, który gra Chrisa. „Pierwszy sezon zakończył się tak wieloma klifami, a my ruszyliśmy na ziemię w pierwszym odcinku nowego sezonu”.

„Zdecydowanie czuję, że mama Fina jest w domu, tak samo jak [much as] dom, w którym śpimy” — zauważa Joseph Julian Soria, który gra Erika. „Mając to w niebezpieczeństwie… Jak byś się czuł, gdybyś miał stracić dom?”

Podczas gdy sezon zagłębi się w bardziej poważną tematykę, serial nie zapomni o uczczeniu swoich bohaterów. W sezonie pojawi się również odcinek świąteczny, który pokaże, jak Latynosi świętują Boże Narodzenie w południowej Kalifornii.

„Świętowanie na plaży to dla nas wielka rzecz, więc widząc Erika i jego podkolanówki biegające po plaży… nazwaliśmy to meksykańskim Kennedym, ponieważ na tym dorastaliśmy” – mówi współtwórca/współ-showrunner Linda Yvette Chávez. „Kiedy mówisz o autentyczności, to właśnie te małe niuanse zawsze staramy się wydobyć z postaci i scen. Wiemy, że będą ludzie, którzy będą mówić: „O mój Boże! Nigdy wcześniej tego nie widziałem. To my. Tak właśnie żyjemy”.

„Dorastałem w Los Angeles, gdzie Malibu jest super biały”, dodaje Ferrera, „i może to tylko filmy, które oglądałem, ale plaże w Hollywood są przeznaczone wyłącznie dla bogatych białych ludzi. Wyobrażenie sobie, że ta brązowa rodzina poszła, a Airbnb zbudowała dom na plaży, aby usiąść przy pięknym ognisku i świętować ich Boże Narodzenie… to takie proste, ale sprawiło, że zacząłem płakać na myśl, że nie możemy zobaczyć siebie w takich kontekstach. Tylko okazja, aby stworzyć ten obraz… Marvin wyreżyserował ten odcinek tak pięknie, a obrazy są tak cudownie ujęte w tych wspaniałych brązowych twarzach żyjących na plaży. Dlaczego nie mielibyśmy widzieć siebie w ten sposób? I jest tak wiele takich momentów przez cały sezon.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?