Skip to content

Sharna Burgess odchodzi od „Tańca z gwiazdami” przed debiutem Disney+

1 de wrzesień de 2022
sharna burgess dancing with the stars

Sharna Burgess otwiera się na temat wyjazdu Taniec z gwiazdami gdy serial przygotowuje swój debiut Disney+. Australijska tancerka towarzyska zwróciła się do fanów w mediach społecznościowych, wyjaśniając, dlaczego nie pojawi się w 31. sezonie konkursu.

„Mam pewne wieści, które muszę wam powiedzieć, ponieważ wciąż otrzymuję tak wiele DM na ten temat”, zaczęła od serii filmów na Instagram Stories. „Po długich rozmowach, wielu przemyśleniach i próbach obstania przy tym, co słuszne, oraz wielu rozmowach z Deeną Katz, która jest naszą reżyserką castingu, ale także moją drugą mamą, podjęłam naprawdę trudną decyzję, by nie brać udziału w tym sezonie. Taniec z gwiazdami. Pojawiła się lista, która mówi, że będę zawodowcem, a nie będę”.

„Dancing With The Stars” wypuszcza nowy zwiastun debiutu serialu Disney+

Burgess urodziła w tym roku swoje pierwsze dziecko z chłopakiem Brianem Austinem Greenem, a zawodowa tancerka nie jest gotowa trzymać się z dala od noworodka. Jednak Burgess zasugerował, że weźmie udział w konkursie rzeczywistości „w pewnym stopniu” i rozmawiano o tym, jak mogłaby się pojawić.

„Jestem w 100% sprawny z moim ciałem, czuję się wysportowany, czuję się silny, jestem gotowy do tańca. Zaraz idę na siłownię” – kontynuowała. „Porozmawiamy o tym, co to oznacza i jak mogę być częścią [DWTS] ale nie byłem gotów spędzać co najmniej 10 godzin dziennie z dala od Zane’a.

Burgess zauważyła, że ​​powiedziała, że ​​spędzi 10 godzin z dala od syna, „ponieważ to nie tylko czas w pokoju, to czas podróży, to czas przygotowań, to czas uczesania i makijażu. Niedziele i poniedziałki są pełne. Jestem pełnoetatową mamą karmiącą piersią i nie tylko, jestem tak zakochana w byciu mamą.”

The DWTS Zawodniczka powiedziała, że ​​kocha wszystko, o czym wie, że nadchodzi nowy sezon, ale chciała spędzić czas z noworodkiem, ponieważ „może już nigdy nie odzyskać tych chwil”, obserwując dorastanie syna.

Taniec z gwiazdami premiera 19 września w Disney+.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 🪩 (@dwtsreport)

Czy ten post był pomocny?