Skip to content

Sezon jesienny Harry’ego Stylesa to znak czasu: od scenicznego ekstrawertyka do złożonych ról w „Mój policjant” i „Nie martw się kochanie”

4 de listopad de 2022
HarryBanner5 e1667483857506

Jeśli ktoś ma wspaniałą jesień, to Harry Styles.

Jego wycieczka „Love on Tour”, teraz w drugim etapie, może pochwalić się łączną liczbą 233,5 miliona dolarów i nadal trwa. Jest to rodzaj gotówki, której pozazdrościłoby każde studio filmowe.

Przełamując to: 15-nocna rezydencja piosenkarza w Madison Square Garden w Nowym Jorku, która trwała od końca sierpnia do końca września, była anomalią dla miejsca; zwycięzca Grammy jest jedną z trzech muzycznych ikon, które dokonały takiego wyczynu obok Billy’ego Joela i Phisha. Styles jest obecnie w trakcie kolejnej 15-dniowej rezydencji w Kia Forum w Inglewood w Kalifornii.

Terminy MSG Stylesa wraz z jego sześcioma wyprzedanymi koncertami w Moody Center w Austin w Teksasie zarobiły ponad 76 milionów dolarów, nie tak daleko od 85 milionów dolarów na całym świecie brutto brutto jego zdjęcia z gatunku New Line Nie martw się kochanie. Nie martw się kochanie uderza w Japonię 11 listopada, przesuwając to zdjęcie jeszcze bliżej do blisko stulecia globalnego znaku brutto.

I porozmawiaj o nadchodzącym wirze Styles na streaming w nadchodzących dniach: w piątek film ikony popu Amazon Studios Mój policjant w końcu uderza Prime Video z Nie martw się kochanie debiut w HBO Max w poniedziałek 7 listopada. Nie zdziw się, jeśli któryś z serwisów OTT deklaruje jakiś rekord oglądalności.

Podczas gdy występy na żywo są mięsem i ziemniakami maszyny Styles, wielki horyzont tkwi w umiejętnościach kasowych Brytyjczyka z Redditch w Worcestershire. Fakt, że przyciągnął 73% kobiet w każdym wieku i wybił 19,3 miliona dolarów za Nie martw się kochanie nie zgubił się w żadnym z głównych kierowników studia w mieście. Rozkoszują się, w jaki sposób mogą polepszyć tę figurę po sparowaniu stylów z odpowiednimi adresami IP.

I kiedy Nie martw się kochanie sam przyniósł cały arsenał tabloidowych nagłówków (mówią, że nie ma czegoś takiego jak zła reklama), nie można pominąć procesu Stylesa i poważnych zamiarów na kolejny rozdział jego kariery aktorskiej. Dość często zakłada się, że ikony popu po prostu podnoszą rękę i dostają rolę. Lub po prostu wciel się w rolę, przeczytaj Madonnę podczas jednego z jej pierwszych występów na dużym ekranie Desperacko szukając Susan, gra postać bardzo podobną do jej postaci na scenie.

Ale podobnie jak jego praca koncertowa, od przebrania się w czarną skrzynkę po zmianę peruki, dużo potu wiąże się z lądowaniem w Styles części z powrotem do Christophera Nolana. Dunkierka. Na planie źródła mówią nam, że Styles jest tak intensywny, że jest typem aktora, który zapamiętuje kwestie innych członków obsady w danej scenie. Na swoją kolej jako wyrzucony na plażę żołnierz Alex w DunkierkaStyles przeszedł kilka rund, zanim wylądował na plaży jako część jednego z żołnierzy; Nolan chce grupy nieznanych aktorów twarzy (5x nominowany do Oscara filmowiec był podobno nieświadomy zakresu sławy Styles w momencie castingu).

Kiedy przyszło do Elvis przesłuchanie, zaczęło się od filmowca Baz Luhrmanna, który zadzwonił do Styles. Obsada wiedziała, że ​​Styles potrafi śpiewać i tańczyć; podobno pierwszą piosenką, jaką piosenkarz kiedykolwiek nagrał, była „The Girl of My Best Friend” Elvisa Presleya na maszynie do karaoke. Jednak to, co zrobiło wrażenie na garniturach Warner Bros, to to, jak wiele wrażliwości wniósł do tej roli. „Jest gąbką i ma żywe poczucie ciekawości”, mówi bliski współpracownik Stylesa o tym, co wnosi do swojego przygotowania. „Jest nieustępliwym, nienasyconym obserwatorem filmów, wszystkiego z teraźniejszości i przeszłości”

Luhrmann wyszedł z Austinem Butlerem do roli tytułowej, opowiadając australijskiemu podcastowi radiowemu „Fitzy & Wippa”, że zrezygnował ze Styles, ponieważ „On jest już ikoną”.

Jednak Warner Bros nie mógł rzucić Harry’ego.

„Z biegiem lat widziałem sporo gwiazd rocka na przesłuchaniach do głównych ról w filmach” — mówi były szef Warner Bros Motion Group, Toby Emmerich, w rozmowie z Wszykina.

„Zwykle bardzo trudno im zrzucić swoją sceniczną osobowość”, kontynuuje Emmerich, „Od czasu do czasu można natknąć się na prawdziwą ikonę rocka, która jest po prostu utalentowanym aktorem”.

„Mogą zniknąć w roli i zobaczyć postać, a nie gwiazdę rocka. Tak było w przypadku Lady Gagi w Rodzi się gwiazda i to właśnie zrobił Harry Styles w swoim Elvis przesłuchanie i dlaczego przyszedł na myśl do roli Jacka w Nie martw się kochanie.

Wyjście Shia LaBeouf z Nie martw się kochanie okazała się okazją dla Warners i filmowca Olivii Wilde do wybrania stylów.

Jasne, Styles mógł wybrać znacznie szerszą ofertę, która pojawiła się na jego drodze, mówią nam źródła. Były oferty komedii romantycznych i filmów akcji. Jednak szczególnie zdecydował się na skomplikowane części w ostrych projektach, będąc mężem z lat 50., który ukrywał coś bardziej złowrogiego przed żoną i jej sytuacją w Nie martw się kochanie i jako oficer londyńskiej policji, który został zmuszony do ukrywania swojego homoseksualizmu pod koniec lat 50. XX wieku Mój policjant.

„Nie jest aktorem, który chce grać bezpiecznie, a raczej rzucić sobie wyzwanie” — mówi inny znawca studia.

Dodaje Mój policjant reżyser Michael Grandage, „Jedyną rzeczą, jaką ma Harry Styles, jest niesamowity poziom samowiedzy, która pomaga określić, kim jest i gdzie siedzi. Jeśli chodzi o rozwój kariery, jako aktora, wiedział, że jest kimś, kto musi zdobywać doświadczenie. Tak naprawdę chodziło o to, przez jakie role go zdobył.

Odwołanie Nie martw się kochanie for Styles wywodzi się z feministycznego motywu determinacji kobiety w odkrywaniu własnego poczucia niezależności; wiadomość, która z łatwością odbiłaby się w jego gronie fanów. Był również pod wrażeniem wizualnej nomenklatury zdjęcia, która została skrupulatnie stworzona przez Cooke i jej zespół scenografów, oraz tego, jak on jako aktor mógł dopasować się do tej sfery.

„Postać nosi maskę przez większość historii, a Harry wahał się między pewnością i niepokojem tej dynamiki tak delikatnie i celowo” – mówi Nie martw się kochanie scenarzystka i producentka Katie Silberman,Podszedł do postaci i całej historii z taką empatią, że jest to najlepsza osoba do współpracy”.

Ale Style zapewniły dodatkową premię Nie martw się kochanie.

Silberman wyjaśnia: „Napisaliśmy 'chwytliwą i rozpoznawalną melodię TBD’, która utkwiła w głowie naszej głównej bohaterki, Alice przez całą historię, i mieliśmy ogromne szczęście, że Harry napisał prawdziwego robaka uszne, który zrobił dokładnie to, na co liczyliśmy. ”

Mówimy konkretnie o melodii filmu „With You All The Time”, która stała się motywem przewodnim zdjęcia w zwiastunach i spotach telewizyjnych.

„Ale poza melodią, największe wrażenie zrobił na mnie fakt, że napisał piosenkę, która tak dobrze uchwyciła tę postać”, dodaje. element procesu.”

W odniesieniu do małego brytyjskiego filmu Mój policjant, Grandage był zaskoczony, gdy odebrał telefon od agenta Stylesa. Styles nie był nawet głównym tematem projektu, kiedy Grandage go składał. Film opowiada historię miłosnego trójkąta pod koniec lat 50., kiedy homoseksualizm był nielegalny w Wielkiej Brytanii, między gejowskim kustoszem muzeum, żonatym policjantem, którego kocha, a jego żoną, a także jego konsekwencje czterdzieści lat później.

Możesz posłuchać naszej pełnej rozmowy Crew Call z Grandage tutaj:

„Z tej okazji zespół Harry’ego powiedział, że przekazaliśmy mu ten scenariusz, ponieważ szuka innego filmu, naprawdę zareagował na materiał” – wspomina Grandage.

„To było dla mnie bardzo inspirujące spotkanie. Pewnie wiesz, ale przez większość czasu reżyser jest w pokoju, próbując przekonać aktora, by wystąpił w filmie. To było naprawdę interesujące być w pokoju z kimś, kto przeczytał powieść przynajmniej raz, mogłem powiedzieć, przeczytał scenariusz wiele razy i rozmawiał inteligentnie o tym, co chcieli wnieść do roli Toma” – wykrzykuje Grandage. o stylach.

Dlaczego rola Toma?

Grandage mówi, że rola przyciągnęła Stylesa, ponieważ wiązała się z nim „granie złożonej postaci kogoś, kto tak naprawdę nie potrafił wyrazić swoich emocji”.

„Ktoś, kto prawie się za sobą ukrywał. Ktoś, kto niemal emocjonalnie odciął się od ludzi i świata, w którym się znajduje, ponieważ był policjantem w społeczeństwie, w którym bycie gejem było nielegalne. Więc w zasadzie co robisz w tej sytuacji? Przyciągasz swoją kartę bardzo, bardzo blisko do klatki piersiowej i absolutnie nic nie dajesz – dodaje reżyser.

„Zaintrygował go więc odgrywanie życia wewnętrznego, a nie zewnętrznego. To go zainteresowało. Był zainteresowany graniem czegoś wewnętrznego, w którym niewiele było rozdawanych. W rzeczywistości tak niewiele zostało rozdanych, zarówno (postacie) Marion, jak i Patrickowi trudno było go przeczytać. O to chodzi w postaci. Jedynym innym punktem postaci jest to, że wy, publiczność, musicie uwierzyć, dlaczego dwoje ludzi się w nim zakochało. Tak więc, jeśli nie zakochali się w nim z powodu jego osobowości, która rozdawała różne rzeczy, musieli się w nim po prostu zakochać, ponieważ jest niesamowicie piękny i charyzmatyczny. Tak więc połączenie tych dwóch czynników było czymś, co Harry od razu zrozumiał. Powiedział, że wewnętrzne życie tej postaci jest tak interesujące, ponieważ życie zewnętrzne jest jakby zamknięte.

„Pomyślałem: „Dostajesz go. Całkowicie go rozumiesz – mówi Grandage.

Ale poza zwykłym wyczynem aktorskim, Mój policjant oznaczało jeszcze większą ofertę dla Stylesa, ponieważ jest to film, który przemawia bezpośrednio do jego fanów LGBTQ. W przypadku Styles „możliwość nawiązania kontaktu z (z nimi) historią, która naprawdę coś znaczy, oraz połączy i pomoże ludziom zrozumieć, jak to może być, jeśli zaczniesz cofać prawa”, podkreśla Grandage.

„Było to dla niego również niezwykle ważne”, dodaje reżyser, „zaangażowanie się w film, który może stać się częścią większej debaty”.

Styles był zaangażowany w trzy pełne tygodnie prób przed zdjęciami Mój policjant.

Mówi Grandage o pracy ze Styles i obsadą: „Chciałem wszystkich tych dyskusji, wszystkich prób, nawet inscenizacji, szczególnie intymności. Chciałem, żeby to wszystko wydarzyło się zawczasu. Chciałem, abyśmy wszyscy naprawdę dogłębnie przedyskutowali, co chcielibyśmy uzyskać ze sceny, a nawet historii, przybycia na scenę, do której zmierzamy”.

Styles nie wybrał jeszcze swojego kolejnego projektu fabularnego, mówią nam źródła, ponieważ pozostaje zajęty swoją trasą Love On Tour do lipca 2023 r. Z przystankami takimi jak Sao Paulo, Sydney, Monachium, Paryż, Londyn, Rzym. Dzieje się tak pomimo jego złośliwości jako brata Thanosa, Star Foxa w epilogu Marvela Wiecznościowcy ostatni upadek.

Do tego czasu tysiące jego wielbicieli będzie ustawiać się w kolejce w piórach i cekinach przez następne dziewięć miesięcy, bez względu na to, ile mil będą musieli przebyć, aby go zobaczyć.

Bliski współpracownik Styles mówi o magnetyzmie ikony popu: „Kiedy ktoś wskakuje do samochodu i jeździ godzinami po mieście, aby go zobaczyć, Harry jest z nimi”.

Czy ten post był pomocny?