Skip to content

Serial animowany Stranger Things w ofercie Netflix: „Przygoda trwa”

11 de kwiecień de 2023
stranger things season 4

„Bitchin’” nawet nie zaczynać aby pokryć tę część wiadomości: Netflix w poniedziałek ogłosił, że złożył zamówienie na serial animowany, który nie ma jeszcze tytułu osadzona w braciach Duffer Dziwniejsze rzeczy wszechświat.

„Zawsze marzyliśmy o filmie animowanym Dziwniejsze rzeczy w duchu kreskówek z sobotnich poranków, w których kochaliśmy się dorastać” — powiedział rodzeństwo, które będzie producentem wykonawczym wraz z Shawnem Levym, Danem Cohenem i Erikiem Roblesem — „a realizacja tego marzenia była absolutnie ekscytująca. Nie moglibyśmy być bardziej zachwyceni tym, co Eric i jego zespół wymyślili — scenariusze i grafika są niesamowite i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami więcej.

„Przygoda trwa…” – dodali.

Oprócz animowanego odgałęzienia, Dufferowie pracują nad scenicznym prequelem Dziwniejsze rzeczy pod tytulem Pierwszy cień który zostanie odsłonięty na londyńskim West Endzie pod koniec 2023 roku. I, oczywiście, wciąż mają lądowanie statku-matki. Jak dotąd nie ma daty premiery ostatniego sezonu megahitu z lat 80., czyli najpopularniejszego anglojęzycznego serialu Netflix wszechczasów. (Sezon 4 zgromadził aż 1,35 miliarda godzin oglądania w ciągu pierwszych 28 dni).

Prawdopodobnie nie powinniśmy też spodziewać się ogłoszenia o tym, kiedy sezon 5 spadnie w najbliższym czasie. Chociaż tytuł pierwszego odcinka został już ujawniony (dowiesz się wszystkiego tutaj), David Harbour, znany również jako Jim Hopper, ujawnił na Bliskim Wschodzie Film & Comic-Con w marcu, że produkcja na Dziwniejsze rzeczyłabędzi śpiew rozpocznie się dopiero latem. (Przeczytaj tutaj, co jeszcze powiedział.)

Więc, twoja reakcja na wiadomości z serialu animowanego? Czy podejrzewasz, że jest to spin-off, który przewidział Finn Wolfhard (Mike)?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?