Skip to content

Serial animowany „Śmierć do wynajęcia” w pracach Ice-T, arabskiego księcia NWA i Tommy’ego Animatora, oparty na powieści graficznej; Dr. Dre za oryginalną partyturą

8 de wrzesień de 2022
Collage Maker 07 Sep 2022 04.18 PM

EKSKLUZYWNY: Szereg rapujących morderców, w tym Ice-T i Arabian Prince z NWA, stoi za nowym serialem animowanym, który zawiera oryginalną ścieżkę dźwiękową autorstwa Dr Dre.

Śmierć do wynajęcia: Pochodzenie Tehk City to projekt obejmujący zarówno powieść graficzną, jak i serial animowany.

Projekt wystartuje jako powieść graficzna od Z2 Comics, stworzona przez Ice-T, członka założyciela NWA Arabian Prince i artystę Tommy’ego Animatora, zanim IP zostanie wprowadzony jako serial animowany, muzyka, zabawki i NFT.

Powieść graficzna wprowadza brutalny zespół popychaczy i morderców w świecie, w którym granica między antybohaterem a arcyłotrą szybko się zaciera.

Serial animowany, który jest produkowany z rozmów ze streamerami i sieciami, będzie zawierał głos takich talentów jak Ice-T, jego żona Coco, Snoop Dogg, Tracy Morgan, Busta Rhymes, Mike Epps, Treach, Arabian Prince, Peter Scanavino, Roxanne Shanté, Ben Baller, Styles P, Tone Trump, Emilio Rivera, Tommy The Animator i Shannon Eric Denton.

Krzywy burmistrz Chuck Davis (Ice-T), jego zabójcza zabójczyni Rhonda Knuckles (Coco) i prawa ręka Maniac Max (Treach) muszą poruszać się po dzikim prawie ulicy. Z rękami zajętymi wszystkim, od prania pieniędzy po najemne hity, Davis stara się być o krok przed konkurencją w Gangu Okrągłego Stołu — Benny Tang (Ben Baller), Azul Michoacan (Emilio Rivera) i Vinny „Pipes” Roselli — którzy przez lata kontrolowali czarny rynek Tehk City.

Ale informacje mają swoją cenę, zwłaszcza gdy są kupowane przez Pretty Black (Snoop Dogg), którego sieć czarnorynkowa dostarcza mu informacji z najdalszych zakątków Tehk City. Davis i jego załoga wkrótce przekonają się, że przejęcie mocy od najwyższego psa może wznieść cię w powietrze lub zaciągnąć do grobu.

Dr. Dre, były członek NWA, twórca Beats i płyt takich jak The Chronic, zapewni oryginalną ścieżkę dźwiękową do każdego rapera piszącego i wykonującego własny, niestandardowy motyw.

Śmierć do wynajęcia: Pochodzenie Tehk City jest edytowany przez Rantz Hoseley z Z2, a Josh Bernstein z Z2 Comics i Shannon Eric Denton z Monster Forge Productions pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Scenariusz został napisany przez Gary’ego Phillipsa, redaktora naczelnego opowiadania w FX’s Opady śnieguz ilustracjami Montosa (Blondie: Wbrew przeciwnościom).

„Chcesz prawdziwego uderzenia w twarz? Następnie Śmierć do wynajęcia to jest to ”- powiedział współtwórca i scenarzysta Ice-T.

„Niech wszyscy lepiej przygotują się na przejażdżkę życia – Śmierć do wynajęcia: Pochodzenie Tehk City wychodzi z prasy Z2 Comics” – dodał współtwórca i współautor scenariusza Arabian Prince. „W roli głównej ziomek Ice-T i lista gwiazd, których nigdy wcześniej nie widziano w jednym miejscu, przygotuj się na zbadanie pochodzenia prowadzącego do animowanego serialu Tehk City — nie wszyscy jesteście gotowi”.

„Ice-T, Arabian i Tommy zebrali gwiazdorską obsadę hip-hopowych gwiazd wagi ciężkiej i hollywoodzkich supergwiazd, aby zaludnić Tehk City od podstaw” – powiedział partner Z2 Josh Bernstein. „Z2 jest naprawdę zaszczycony, że może współpracować z królewskimi członkami rapu, gdy wspólnie budujemy ten ogromny wszechświat IP”.

Czy ten post był pomocny?