Skip to content

Serial anime Scott Pilgrim z obsadą filmową OG, zamówiony w serwisie Netflix

31 de marzec de 2023
scott pilgrim vs the world

Scott Pilgrim otrzymał kolejny 1-up.

Netflix w czwartek przekazał zamówienie na serial Scott Pielgrzym (tytuł roboczy), nowa seria anime oparta na filmie z 2010 roku (i powieściach graficznych, z których została zaadaptowana).

Jeśli potrzebujesz odświeżenia, gwiazdorska obsada filmu obejmowała Michaela Cerę (jako Scott Pilgrim), Mary Elizabeth Winstead (jako Ramona Flowers), Satya Bhabha (jako Matthew Patel), Kieran Culkin (jako Wallace Wells), Chris Evans (jako jako Lucas Lee), Anna Kendrick (jako Stacey Pilgrim), Brie Larson (jako Envy Adams), Alison Pill (jako Kim Pine), Aubrey Plaza (jako Julie Powers), Brandon Routh (jako Todd Ingram), Jason Schwartzman (jako Gideon Graves), Johnny Simmons (jako Młody Neil), Marb Webber (jako Stephen Stills), Mae Whitman (jako Roxie) i Ellen Wong (jako Knives Chau). Wszystkich 14 członków obsady użyczy swoich głosów w serialu.

Bryan Lee O’Malley, autor i artysta stojący za Scott Pielgrzym powieści graficzne i BenDavid Grabinski (Czy boisz się ciemności?, Na szczęście) są producentami wykonawczymi, scenarzystami i showrunnerami. Reżyser, współscenarzysta i producent oryginalnego filmu, Edgar Wright, jest producentem wykonawczym.

„Zbieramy zespół z powrotem!” O’Malley i Grabiński w oświadczeniu. „Nie możemy się doczekać, aż fani i nowicjusze zobaczą, co my i nasi partnerzy z Science SARU gotujemy. To będzie szalona jazda”.

Wright wydał również oświadczenie, w którym dodał: „Jednym z najwspanialszych i najprzyjemniejszych osiągnięć w mojej karierze był montaż i praca z dynamitową obsadą Scott Pielgrzym. Jestem więcej niż szczęśliwy, mogąc ogłosić, że pomogłem nakłonić całą oryginalną obsadę do ponownego użyczenia głosu postaciom w tej nowej, epickiej przygodzie. Czeka cię uczta.

Ani liczba odcinków, ani data premiery nie zostały ogłoszone w czasie prasy.

Czy nie możesz się doczekać (animowanego) powrotu Scotta Pilgrima? Wyłącz dźwięk w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?