Skip to content

Seks/życie odwołane na Netflix

7 de kwiecień de 2023
Sex Life Season 2 Release Date

To koniec Seks / Życie.

Gorący serial Netflixa z Sarah Shahi w roli głównej został odwołany po dwóch sezonach, potwierdziło TVLine.

Jak wcześniej informowaliśmy, Shahi ma poprowadzić pilota ABC Osąd jako prawnik weryfikowany do Sądu Najwyższego.

Seks / Życie podążała za Billie Connelly (w tej roli Shahi), żoną i matką, która zmęczona nudnym życiem na przedmieściach zaczęła prowadzić dziennik i fantazjować o swoich namiętnych wyczynach z byłym chłopakiem Bradem. Sezon 2 zakończył się, gdy były mąż Billie, Cooper, planował oświadczyć się swojej dziewczynie Emily, a Sasha związała węzeł ze swoją długoletnią miłością, Kamem. To na ślubie Sashy Billie wpadła na Brada, który ujawnił, że zerwał ze swoją dziewczyną Gigi i nigdy nie przestał kochać Billie. W końcu się pobrali, a Billie powiedziała uszczęśliwionemu Bradowi, że jest w ciąży. (Przeczytaj nasze pełne podsumowanie tutaj.)

Oprócz Shahi w serialu wystąpili Adam Demos jako Brad, Margaret Odette jako Sasha, Mike Vogel jako Cooper, Jonathan Sadowski (Młody i głodny) jako Devon i Li Jun Li (Babilon) jako Francesca.

Podczas wywiadu podcastowego na początku tego tygodnia Shahi otwarcie skrytykował Seks / Życiedrugiego sezonu, mówiąc, że proces produkcyjny był „zdecydowanie wyzwaniem”, a ona „nie miała takiego wsparcia, jak ja w pierwszym sezonie, od osób zaangażowanych w serial. Stało się to dla mnie czymś zupełnie innym — i nie boję się tego powiedzieć”.

Shahi powiedziała również, że „zmagała się z materiałem” w sezonie 2, włączając w to bycie „wstrząśniętym” brakiem czasu na ekranie ze współgwiazdą i prawdziwym chłopakiem Demosem.

Jak się czujesz? Seks / Życieodwołanie? Wyłącz dźwięk poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?