Skip to content

Sarah Shahi Torches Sex/Life „Gimmicky, Challenging” sezon 2

5 de kwiecień de 2023
sarah shahi sex life season 2

Seks / Życie Gwiazda Sarah Shahi ma wiele do powiedzenia na temat drugiego sezonu pikantnego thrillera Netflix i wie, że jej szefowie nie będą z tego zadowoleni.

Proces kręcenia sezonu 2 był „zdecydowanie wyzwaniem”, ujawniła Shahi podczas swojego występu 4 kwietnia w programie Amandy Hirsch Nie chudy, ale nie gruby podcast. „Zdecydowanie nie miałem wsparcia, które miałem w pierwszym sezonie od ludzi zaangażowanych w serial. Stało się to dla mnie czymś zupełnie innym — i nie boję się tego powiedzieć”.

Shahi również „zmagała się z materiałem”, włączając w to bycie „wściekłym” z powodu braku czasu na ekranie ze współgwiazdą i prawdziwym chłopakiem Adamem Demosem.

„Naprawdę podobały mi się nasze historie i lubię z nim pracować” — powiedział Shahi. „Był genialnym partnerem scenicznym. [In Season 2,] Pracowałem tak dużo, a on tak mało. Jest w 60 sekundach całej sprawy. Nigdy go nie widziałem.

Shahi uważa, że ​​”było więcej momentów, które wydawały się bardzo efekciarskie” w sezonie 2, choć jest wdzięczna, że ​​”nie musiała ich robić – chłopcy to zrobili”.

Pomimo poczucia, że ​​”nie mogła nadążyć” za wieloma wydarzeniami w serialu, Shahi przyznała: „To część tego, czym się zajmuję. Nie zawsze będę się dogadywać lub zgadzać z filmowcem. Nie zawsze będzie mi się podobało to, co muszę zrobić lub powiedzieć. Ale to jest moja praca, aby to było wiarygodne”.

„Po tym wszystkim już nigdy więcej nie będę pracował dla Netflix” — powiedział Shahi. „Ale nie mogę kłamać”.

Seks / Życieprzyszłość może być w zawieszeniu, ale Shahi nie musi martwić się o zatrudnienie – została już obsadzona w pilotażowym dramacie ABC Osądco jest celowo pisane w ten sposób.

Potencjalna nowa seria rozgrywa się na dwóch liniach czasowych. Za piętnaście lat, kiedy Mia Bahari (Shahi) jest sprawdzana na stanowisko w Sądzie Najwyższym, opowiada o swoich doświadczeniach w znanej firmie prawniczej w Waszyngtonie w 2023 roku, gdzie jedyną bardziej kontrowersyjną rzeczą niż sprawy było jej chaotyczne życie miłosne, uwikłane między dwóch zwaśnionych braci.

„Brudne życie miłosne”, co? A o co chodzi z byciem złapanym między dwoma mężczyznami? Choćby Seks / Życie nie został przedłużony na trzeci sezon, wygląda na to, że Shahi jest dobrze przygotowany do tej następnej roli.

TVLine skontaktowało się z Netflixem w celu uzyskania komentarza.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?