Skip to content

Sandman na szczycie wykresu transmisji strumieniowej Nielsena, oczekując na wiadomość o odnowieniu

9 de wrzesień de 2022
the sandman kirby howell baptiste performance episode 6

Netflix Piaskun wspiął się o dwa miejsca w najnowszym amerykańskim rankingu strumieniowych oryginałów firmy Nielsen, który ma się przesunąć Dziwniejsze rzeczy pod nr 1.

W tygodniu od 8 sierpnia bardzo nadprzyrodzona adaptacja komiksu zgromadziła 1,4 miliarda minut obejrzanych w 11 odcinkach – a wszystko to wciąż czeka na wiadomość o możliwym sezonie 2.

Neil Gaiman uniósł brwi w zeszłym miesiącu, kiedy ostrzegł fanów, że pomimo pozytywnych recenzji i wysokiej oglądalności, Piaskun nie było slam-dunk do odnowienia, ponieważ „to naprawdę drogi program. I żeby Netflix uwolnił pieniądze, abyśmy mogli zarobić [a second season] musimy grać niesamowicie dobrze. Więc tak, przez ostatnie dwa tygodnie byliśmy najlepszym koncertem na świecie. To wciąż może nie wystarczyć.

Netflix Dziwniejsze rzeczy spadł na drugie miejsce w najnowszym rankingu Nielsena z 1,1 miliarda minut oglądanych / łącznie 34 odcinki, a za nimi kolejne trzy oferty Netflix: Dziewicza rzeka (934 mln minut/42 odcinki), Locke i kluczostatni sezon (919 milionów minut/28 odcinków) i Właśnie zabiłem mojego tatę (655 milionów minut/trzy odcinki.

Top 10 w tygodniu 8 sierpnia zamykają Netflix Nigdy nie miałemHulu Tylko morderstwa w budynku (kwalifikuje się 18 odcinków), Prime Video Ich własna ligaNetflixa Natychmiastowy sen w domu i Netflix Rozbity pociąg: Woodstock ’99.

Spadający na zewnątrz Tym razem w pierwszej dziesiątce znalazły się Oddychaj dalej, bez sprzężenia, Longmire, Akademia Umbrella oraz Mistrzowie samochodów coś lub coś innego.

Chcesz zgarnąć jeden z powyższych programów? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?