Skip to content

Robert De Niro zagra w thrillerze politycznym Netflix Zero Day (raport)

1 de grudzień de 2022
robert de niro zero day cast

Pozdrowienia dla szefa!

Robert De Niro zagra byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych w potencjalnym thrillerze politycznym Dzień zerowynasza siostrzana strona Raporty o różnorodności.

Powstająca limitowana seria Netflix pochodzi od Erica Newmana (Narcos, Obserwator) i prezes NBC News Noah Oppenheim (Rzecz o Pam), który napisze — wraz z Michaelem Schmidtem — i będzie producentem wykonawczym. De Niro będzie również służyć jako EP.

TVLine skontaktowała się z De Niro w celu uzyskania komentarza.

Dzień zerowy byłaby pierwszą regularną rolą De Niro w serialu. W 2016 roku podobno był dołączony do dramatu mafijnego Prime Video bez tytułu autorstwa Davida O. Russella; Julianne Moore miała być jego współgwiazdą w serialu, który zdobył zamówienie na dwa sezony. Ale Harvey Weinstein był producentem wykonawczym, a po jego oskarżeniach o molestowanie seksualne i napaść Amazon odrzucił serial.

Godna uwagi praca telewizyjna De Niro obejmuje rolę Berniego Madoffa w Czarnoksiężniku z Wall Street, rolę, która przyniosła mu nominację do nagrody Emmy. Jest także, oczywiście, zdobywcą Oscara, aktorem, który jest najbardziej znany z filmów takich jak Wściekły byk, Kierowca taksówki, Przylądek Strachu, Analizy tego oraz Poznać rodziców.

Czy jesteś podekscytowany możliwością zobaczenia De Niro w roli byłego przywódcy wolnego świata? Kliknij w komentarze i daj nam znać!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?