Skip to content

Resident Evil anulowany w Netflix

27 de sierpień de 2022
Resident Evil Ella Balinska

To okład na Mieszkaniec Zła w serwisie Netflix.

Apokaliptyczna seria została odwołana po jednym sezonie, potwierdziła TVline. (Nasza siostrzana strona Deadline jako pierwsza zgłosiła tę wiadomość.)

Mieszkaniec Zła koncentruje się na stworzeniu przez doktora Alberta Weskera (w tej roli Lance Reddick) leku farmaceutycznego Joy (zawierającego wirus T) i apokaliptycznych następstw, jakie tworzy 14 lat później.

Ośmiodcinkowa seria podążała za córką Alberta, Jade Wesker (aniołki Charliego’ Ella Balinska) w swojej walce o przetrwanie w „świecie opanowanym przez krwiożercze zarażone i wstrząsające umysłami stworzenia”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem. Wśród tej absolutnej rzezi Jade „nawiedzają jej przeszłość w New Raccoon City, mrożące krew w żyłach powiązania jej ojca ze złowrogą korporacją Umbrella, ale przede wszystkim to, co stało się z jej siostrą, Billie (Adeline Rudolph).”

Sezon 1 zakończył się, gdy Albert poświęcił się w 2022 roku, aby pomóc Jade i Billie uciec z Evelyn po tym, jak ujawniono, że Billie została zarażona wirusem T. Przed śmiercią Albert zostawił swoim nastoletnim córkom adres dla Ady Wong, każąc im ją odszukać. Tymczasem w 2036 roku Billie postrzeliła Jade w brzuch i porwała jej córkę Beę po tym, jak zobaczyła, jak gigantyczny, genetycznie zmodyfikowany krokodyl Jade odmawia skrzywdzenia młodej dziewczyny.

Jeśli chodzi o plan serialu, showrunner Andrew Dabb powiedział wcześniej TVLine, że nakreślił początek, środek i koniec historii.

„Czy to dwa sezony, trzy sezony, cztery lub pięć sezonów, pozwolimy publiczności dyktować nam” – powiedział Dabb. „Powiem, że im głębiej się w to zagłębiamy, tym więcej historii znajdujemy, gdy wprowadzamy więcej elementów z gier i rozszerzamy te światy i te postacie”.

Jak się z tym czujesz Resident Evil anulowanie? Co chciałeś zobaczyć w sezonie 2? Dźwięk w komentarzach poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?