Skip to content

Red One z Amazon Prime wybiera Lucy Liu do roli u boku Dwayne’a Johnsona i Chrisa Evansa

13 de październik de 2022
l intro 1665638707

Lucy Liu uśmiechnięta

Amazon robi duże ruchy w zakresie swojego stale rozwijającego się oryginalnego katalogu Prime Video. Od epickich filmów fantasy, takich jak „Władca Pierścieni: Pierścienie mocy” i „Koło czasu”, po uznaną adaptację „Chłopców”, trudno byłoby twierdzić, że usługa przesyłania strumieniowego premium nie robi znaku świat rozrywki. Nie było więc niespodzianką, gdy firma w styczniu ogłosiła produkcję komedii na dużą skalę zatytułowanej „Red One”.

Co sprawia, że ​​”Red One” jest tak wielką sprawą? Cóż, po pierwsze, będzie zawierało dwóch największych obecnie pracujących celebrytów, Dwayne’a „The Rock” Johnsona i Chrisa Evansa (za Variety). Film wyreżyseruje również Jake Kasdan, który wyreżyserował dwa ostatnie cieszące się dużym powodzeniem filmy „Jumanji” i zagrał w nim Johnsona. Jednak „Red One” ostatnio jeszcze bardziej zwiększył swoją gwiazdorską moc, dołączając do zespołu znaną aktorkę Lucy Liu.

Lucy Liu pojawi się w Red One w nieokreślonej roli

Zgodnie z ostatecznym terminem nadchodzący film Amazon Prime „Red One” obsadził Lucy Liu, aby zagrała u boku Chrisa Evansa i Dwayne’a Johnsona. Nie wiadomo dokładnie, jaką rolę w filmie odegra Liu, a szczegóły fabuły pozostają w większości niejasne. Streszczenie do tej pory opisuje „Red One” jako wielkoformatową, globtroterską epopeję, która wygodnie odpocznie w gatunku komedii akcji. Jest również opisywany jako film wakacyjny.

Liu świetnie pasuje do „Red One”, ponieważ przez lata pojawiła się w wielu filmach akcji, w tym w „Aniołkach Charliego” i „Kill Bill Vol. 1”. Liu również ostatnio był zajęty. Ma pojawić się w „Shazam! Fury of the Gods” jako nikczemny Kalypso (za TheWrap). Bez względu na to, jaką rolę zagra w „Red One”, jasne jest, że sprosta zadaniu. Fani, którzy zastanawiają się nad dalszymi szczegółami fabuły lub castingiem, prawdopodobnie będą musieli trochę dłużej uzbroić się w cierpliwość.

Czy ten post był pomocny?