Skip to content

„Re-Live”: Yoshi Sudarso, Jamie Clayton, Sydney Viengluang, Chris Renfro i więcej.

7 de wrzesień de 2022
Yoshi Sudarso Jamie Clayton Vico Ortiz Benjamin Alves Chris Renfro Nicky Endres Sydney Viengluang

EKSKLUZYWNY: nominowany do nagrody Emmy Rain Valdez (Język brzytwy) uzupełniła obsadę swojego pierwszego filmu Ponownie na żywoz Yoshi Sudarso (Pociąg pocisków), Jamie Clayton (nadchodzące 20 miejsce/Hulu) Hellraiser), Vico Ortiza (Nasza flaga oznacza śmierć), Nicky Endres (Rezygnacja), Chris Renfro (Queer jak folk), Sydney Viengluang (Z naród) i Benjamina Alvesa (Tajemnica Nocy) wpisywanie się na role.

Valdez prowadzi obsadę, w skład której wchodzą także Rachel Leyco, Maricel Soriano i Rosario Dawson, jak wcześniej ogłoszono.

Film, który wejdzie do produkcji na początku przyszłego roku, opowiada historię Roweny (Valdez), transpłciowej aktorki, która wraca do swojego domu na Guam na „tydzień przepracowania” zjazdu liceum, aby przeżyć wielki żal… swoje marzenie z dzieciństwa zostać cheerleaderką. Ale musi wtedy skonfrontować się z innym rodzajem ponownego spotkania, ze swoją skłóconą rodziną.

Sudarso gra Matthew, byłego Wallflower, który zmienił się w DILF. Najbardziej kwalifikujący się kawaler Guama. Ponownie nawiązuje kontakt z Roweną, zakochaną w starym liceum, i staje się jej najsilniejszym sojusznikiem w krytycznym momencie jej powrotu do domu. Clayton wcieli się w nieudolnego menedżera Roweny, Kyrę, która przekonuje ją, by wróciła do domu i dostała się do drużyny cheerleaderek, jeśli chce odzyskać swoją pracę aktorską, którą właśnie straciła.

Ortiz jest najlepszym przyjacielem Roweny i publicystką, Mac, wiecznym miłośnikiem i wielkim flirciarzem, który zakochuje się w jednym z wyspiarzy na Guam. Endres gra Loralie, transseksualną przyjaciółkę Roweny ze szkoły średniej, która stanowi 1/3 jej drużyny, która daje swojej wrogowi Beverly (Viengluang), złośliwej dziewczynie, która została mamą helikoptera, uciekać za pieniądze.

Renfro gra Dawn, niebinarną/queerową petardę, która pomaga Rowenie dostać się do drużyny cheerleaderek, z Alvesem jako kierowcą Roweny i przewodnikiem po Guam, Tonym.

Valdez i Leyco napisali scenariusz dla Ponownie na żywo, który znalazł się na liście GLAAD 2022. Jhett Tolentino (Perswazja azjatycka, Mieszanina języków) produkuje dla Jhett Tolentino Productions, z Dawsonem na pokładzie jako producentem wykonawczym.

Sudarso jest reprezentowany przez Gersha i Authentic Talent and Literary Management; Clayton Neon Kite i Felker Toczek Suddleson; Ortiz autorstwa Paradigm, DePaz Management i Jackoway Austen Tyerman; Endres przez Aperture Talent i Pink Hammer Entertainment; Renfro przez Global Artists Agency i Seven Summits Pictures & Management; i Viengluang przez Global Artists Agency i HG Management.

Czy ten post był pomocny?