Skip to content

Razzlekhan: Niesławny krokodyl z Wall Street – co wiemy do tej pory

21 de wrzesień de 2022
l intro 1663732587

Lily Collins uśmiechnięta

Hulu to streamer, który docenia swoją prawdziwą kryminalną miniserial. W streamie pojawiło się wiele oryginałów, które zajmują się największymi sprawami, które przyciągają uwagę świata, w tym „Dziewczyna z Plainview” z Elle Fanning, „The Dropout” z Amandą Seyfried oraz „The Act” z Patricią Arquette. Dwie z tych trzech wymienionych aktorek odeszły z nagrodami Emmy za swoje występy, więc z pewnością Hulu ustawił sobie wysoką poprzeczkę w tym gatunku.

Po raz kolejny dodają do tej listy, gdy opracowują kolejną miniserial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia z „Razzlekhan: Niesławny krokodyl z Wall Street”, zgodnie z raportem z Deadline.

Program oparty jest na artykule New York Magazine „The Many Lives of Crypto’s Most Notorious Couple”, raporcie z lutego 2022 r. na temat rzekomych piorących kryptowaluty Heather R. Morgan i Ilyi Lichtenstein, których autorami są Kevin T. Dugan i Matt Stieb. Para została aresztowana i oskarżona o pranie miliardów w skradzionych bitcoinach i groziło im do 25 lat więzienia.

Raport zapowiadający „Razzlekhan” zauważa, że ​​proces tworzenia jest wciąż wcześnie, ale wciąż jest wiele do dowiedzenia się o historii tego serialu i już istniejących elementach, w tym ponowne spotkanie dla niektórych twórców funkcji Netflix „Windfall”.

Jaka jest fabuła Razzlekhana?

Limitowana seria zostanie opowiedziana z perspektywy oskarżonej pary, a także innych, takich jak hakerzy i funkcjonariusze organów ścigania, zgodnie z ostatecznym terminem. Ilya Lichtenstein i Heather Morgan są oskarżeni o pranie 4,5 miliarda dolarów w skradzionych bitcoinach, a władze odzyskały ponad 3 miliardy dolarów. Serial będzie podążał za młodą parą, gdy walczą o zarobienie na dysku twardym pełnym skradzionych kryptowalut. Tytuł „Razzlekhan” pochodzi od imienia Morgan jako raperki YouTube, a podtytuł „Krokodyl z Wall Street” to sposób, w jaki Morgan odnosiła się do siebie w Internecie, za pośrednictwem Forbesa.

Możesz znaleźć teledyski, takie jak „Versace Bedouin”, łatwo dostępne na YouTube, a zwariowane nagrania zapewniają mnóstwo wizualnego potencjału nadchodzącej serii, jeśli zdecydują się odtworzyć niektóre utwory.

Serial może mieć pewne podobieństwa do „The Dropout” Amandy Seyfried, ponieważ ten program był pierwszą produkcją Searchlight Television, która również stoi za nadchodzącą serią kryptograficzną. Inne projekty firmy to nadchodząca „Historia świata, część II” Mela Brooksa.

Historia „Razzlekhan” i tej centralnej pary jest prowadzona przez prawdziwego męża i żonę, jeden za kamerą jako reżyser, a drugi wcielający się w rolę Morgana.

Kto jest w Razzlekhan?

Charlie McDowell i Lily Collins uśmiechają się

Jedynym ogłoszonym do tej pory wykonawcą „Razzlekhan” jest Lily Collins, która zagra rapującego Morgana. Collins jest również producentem projektu, wraz ze swoim mężem Charliem McDowellem, który również reżyseruje, oraz Alexem Orlovskym. Grupa spotykająca się w tym projekcie oznacza ponowne spotkanie po nakręceniu filmu Netflix „Windfall”. Scott Wasserstein jest także producentem wykonawczym „Razzlekhan” dla New York Magazine i Vox Media.

Rola Lichtensteina prawdopodobnie jest największą i najbardziej poszukiwaną obok roli Collinsa, ale wiele prawdziwych seriali kryminalnych Hulu skupiło się głównie na głównych rolach kobiecych, w tym wcześniej wspomniana Patricia Arquette i Amanda Seyfried w ich odpowiednich programach streamingowych. Oznacza to, że „Razzlekhan” najprawdopodobniej skupi się głównie wokół Collinsa jako Morgana lub Razzlekhana, jeśli wolisz.

McDowell ma mnóstwo talentów ze swojej poprzedniej pracy, które mógłby wciągnąć do tego nowego projektu, w tym uznanych aktorów, takich jak Jesse Plemons i Jason Segel (obaj wystąpili w „Windfall” z Collinsem), a także Elisabeth Moss i Mark Duplass (dwójka). wyreżyserował w „Tym, którego kocham”). McDowell jest również znany z reżyserowania odcinków programów telewizyjnych, takich jak „Legion” i „Dolina Krzemowa”.

Kiedy Razzlekhan zostanie zwolniony?

Emily Cooper patrzy

Nie ustalono jeszcze daty premiery „Razzlekhan”. Ostateczny termin poinformował, że limitowana seria jest wciąż we wczesnej fazie rozwoju, więc jest jeszcze trochę do zrobienia. Jednak projekt ma za sobą głównego streamera i studio, więc prawdopodobnie sprawy potoczą się szybko. Z Lily Collins już na czele, główną przeszkodą będzie wypełnianie ról wokół niej.

Collins prawdopodobnie będzie musiał sfilmować program podczas przerwy od „Emily in Paris” Netflixa, który został przedłużony na trzeci i czwarty sezon w styczniu 2022 roku, według The Hollywood Reporter. Na Instagramie ogłoszono w czerwcu, że rozpoczęła się produkcja trzeciego sezonu serialu.

W zależności od tego, jak szybko projekt się rozwija, na jego historię mogą mieć wpływ prawdziwe wydarzenia w przypadku Heather Morgan i Ilyi Lichtenstein. Ostateczny termin podał, że para prowadziła rozmowy z urzędnikami na temat ugody w ich sprawie. Pojawiły się już programy specjalne opowiadające o trwającej historii pary, w tym „Prawda i kłamstwa” ABC: The Crypto Couple, który jest dostępny do streamowania na Hulu przed wydaniem „Razzlekhan”, jeśli fani potrzebują odświeżenia w dziwacznej i dziwacznie fascynującej sprawie .

Czy ten post był pomocny?