Skip to content

Raising Dion, sezon 2: Dion przejmuje kontrolę nad swoimi mocami na nowych zdjęciach

15 de grudzień de 2021
raising dion 4

To było długo czas, odkąd Dion Warren zaszczycił nasze ekrany, i wydaje się, że w ciągu ponad dwóch lat od Podnoszenie Diona ostatnio spadła.

Netflix opublikował we wtorek dziewięć nowych zdjęć z drugiego sezonu dramatu science fiction (premiera we wtorek, 1 lutego), na których tytułowy bohater Ja’Siah Young nadal doskonali swoje superbohaterskie umiejętności.

W nadchodzących odcinkach, których akcja toczy się dwa lata po tym, jak Dion pokonał Crooked Mana, w nadchodzących odcinkach dowie się więcej o swoich mocach „przy wsparciu swojej mamy i Tevina (w tej roli Jak uciec z morderstwem„Rome Flynn”, jego trener Biona, który przyciąga wzrok Nicole”, głosi logline. „Po zaprzyjaźnieniu się z nowym uczniem, Braydenem, innym dzieciakiem z mocą, dochodzi do serii niepokojących wydarzeń, a Dion dowiaduje się, że niebezpieczeństwo wciąż się zbliża. Pokonując zakręty, zakręty i zaskakujących gości, Dion i Nicole muszą ponownie zwyciężyć – nie tylko po to, by ocalić siebie, ale całe miasto Atlanta”.

Producentem wykonawczym serii, opartej na komiksie Dennisa Liu, jest Carol Barbee (UnREAL, Hawaii Five-0), który pełni również funkcję showrunnera. Sezon 2 obejmuje osiem odcinków, w porównaniu z dziewiątym sezonem 1.

Oprócz powyższego zdjęcia jeszcze osiem odcinków z Podnoszenie Diona Sezon 2 znajdują się poniżej. Przewiń w dół, aby zobaczyć je wszystkie, a następnie dodaj komentarz z nadzieją na powrót serialu.

Podnoszenie Dion sezon 2

Podnoszenie Dion sezon 2

Podnoszenie Dion sezon 2

Podnoszenie Dion sezon 2

Podnoszenie Dion sezon 2

Podnoszenie Dion sezon 2

Podnoszenie Dion sezon 2

Podnoszenie Dion sezon 2

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?