Skip to content

Queen Charlotte: Alicia Keys werbuje Women of Color Orchestra do wykonania klasycznej wersji utworu „If I Ain’t Got You” — zobacz

9 de maj de 2023
Queen Charlotte If I Aint Got You

Na wypadek, gdybyś nie skończył płakać nad rozdzierającym serce romansem Charlotte i George’a Królowa CharlottaNeflix daje Ci kolejny powód do wzruszeń.

W poniedziałek streamer udostępnił oficjalny teledysk do klasycznej wersji utworu „If I Ain’t Got You” Alicii Keys, który pojawił się w Bridgertona trzeci odcinek spinoffu. Ta nowa wersja piosenki, świętująca 20. rocznicę powstania oryginału, została wykonana przez 70-osobową orkiestrę złożoną wyłącznie z kolorowych kobiet z całego świata, w tym ze Szwecji, RPA, Niemiec, Francji, Barbadosu i Egiptu.

Ofentse Pitse, pierwsza czarnoskóra dyrygentka z RPA, poprowadziła szarżę, w której udział wzięli tacy artyści jak RIMON z Holandii, Amel Bent z Francji, Alicia Awa z Niemiec, Cherrie ze Szwecji i Delara z Norwegii. Teledysk wyreżyserowała Diane Martel, która nakręciła także oryginalny teledysk „If I Ain’t Got You”.

Naciśnij PLAY na powyższym filmie i postaraj się nie dać się ponieść emocjom.

W Królowa Charlottaw trzecim odcinku, zatytułowanym „Even Days”, George i Charlotte tańczyli do okrojonej wersji piosenki podczas pierwszego oficjalnego balu Lorda i Lady Danbury. Zanim para królewska zabrała głos, imprezowicze byli w większości odseparowani i mieszali się tylko z członkami tej samej rasy. Ale potem ojciec Violet Bridgerton, Lord Ledger, poprosił Lady Danbury do tańca, zachęcając jeszcze więcej par międzyrasowych do przyłączenia się, dopóki bal nie zostanie zintegrowany.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?