Skip to content

Q-Force anulowane w Netflix

8 de sierpień de 2022
q force season 2

Q-SiłaMisja zakończyła się wcześnie w Netflix. Animowana komedia nie wróci w drugim sezonie, potwierdziła TVLine.

Wiadomości z Q-SiłaAnulowanie filmu zostało po raz pierwszy wypowiedziane na głos w maju, kiedy scenarzysta/członek obsady Matt Rogers gościł w jednym z odcinków Postawy! podcast.

„Uwielbiałem to”, powiedział Rogers o graniu Q-SiłaTwink, którego kwestie nagrał w swojej szafie podczas blokady. „Było fajnie móc wnieść do czegoś radość”. O kultowej grupie fanów Rogers powiedział: „Ludzie, którzy go pokochali, naprawdę go pokochali, a dobrą wiadomością jest to, że zawsze będzie dostępny w Netflix. Nie dostał drugiego sezonu, ale jest i istnieje”.

Q-Siła10-odcinkowy pierwszy (i teraz jedyny) sezon zadebiutował we wrześniu 2021 roku, po „Steve Maryweather, AKA Agent Mary, który był kiedyś Złotym Chłopcem Amerykańskiej Agencji Wywiadowczej (AIA), dopóki nie ujawnił się jako wesoły” zgodnie z oficjalnym logiem programu. „Nie mogąc go zwolnić, Agencja wysłała go do West Hollywood, aby zniknął w zapomnieniu. Zamiast tego zebrał oddział nieprzystosowanych geniuszy LGBTQ +. Łącząc siły z doświadczonym mechanikiem Deb, mistrzem przeciągania i przebrania Twink i hakerem Statem, razem tworzą Q-Force.”

Oprócz Rogersa w serialu pojawiły się głosy Seana Hayesa jako agentki Mary, Gary’ego Cole’a jako reżysera Dirka Chunleya, Davida Harbour jako agenta Ricka Bucka, Patti Harrison jako Stata, Laurie Metcalf jako V i Wandy Sykes jako Deb.

Karta wyników TVLine Streaming TV została zaktualizowana, aby odzwierciedlić Q-Siłaanulowanie.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?