Skip to content

Przejście Girls5eva z zaskoczenia na Netflix było „prace przez wiele, wiele miesięcy”, mówi zajęty Philipps

30 de październik de 2022
Girls5eva Season 5

Dziewczyny5eva„nieoczekiwana podróż do Netflixa nie zdarzyła się z dnia na dzień.

Jak informowaliśmy w czwartek, muzyczna komedia Tiny Fey zostanie przeniesiona z Peacock do Netflix na trzeci sezon. Ale Busy Philipps, który gra Summer, członka głównego kwartetu serialu, ujawnia, że ​​umowa o utrzymanie serialu wymagała długich negocjacji.

„To jakby pracowało od wielu, wielu miesięcy” – wyjaśniła aktorka swoim 2,4 milionom obserwujących na Instagramie pod koniec czwartku. „Zawsze miałem nadzieję, że to się uda, ale nigdy nie wiadomo, dopóki to się nie stanie. I stało się. I jestem bardzo podekscytowany.”

Ogłaszając przejście na Netflix, producenci wykonawczy Meredith Scardino, Tina Fey, Jeff Richmond i Robert Carlock wyrazili wdzięczność „Peacockowi za wprowadzenie Dziewczyny5eva do życia i wspierając nas twórczo na każdym kroku od pierwszego rzutu”, dodając: „Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim w [Netflix] którzy zakochali się w naszej wypełnionej muzyką komedii. Nie możemy się doczekać, aby przedstawić Dawn, Wickie, Summer i Gloria globalnej publiczności Netflix”.

Utworzony przez Scardino (Niezniszczalna Kimmy Schmidt), Dziewczyny5eva zadebiutował w maju 2021 roku ośmioodcinkowym sezonem pierwszego roku w Peacock. Został odnowiony miesiąc później, a sezon 2 wystartował w maju, wraz z dziewczętami Girls5eva, które odniosły triumf na Jingle Ball i przeszły do ​​#AlbumMode, aby nagrać swój pierwszy nowy album od dwóch dekad.

Dziewczyny5eva Sezon 3 będzie miał premierę w serwisie Netflix w 2023 roku.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?