Skip to content

Przebojowa komedia w miejscu pracy prowadzona przez Randalla Parka i Melissę Fumero ustawia datę premiery Netflix — Pierwsze spojrzenie

26 de sierpień de 2022
blockbuster netflix tv show

Zabawa jest ludzka, przewijanie do tyłu objadanie się jest boskie.

Netflix w piątek ogłosił, że Przebój — nowa komedia w miejscu pracy, której akcja toczy się w ostatnim sklepie Blockbuster Video w Ameryce — będzie zawierać wszystkie 10 odcinków Czwartek, 3 listopada

Park Randalla (Świeżo z łodzi) i Melissy Fumero (Brooklyn Dziewięć-Dziewięć) występuje w sitcomie z jedną kamerą, który „bada, czego potrzeba – a dokładniej, kogo potrzeba – aby mała firma odniosła sukces wbrew wszelkim przeciwnościom”, zgodnie z oficjalnym logiem.

Park gra Timmy’ego Yoona, „analogowego marzyciela żyjącego w świecie 5G”. Po tym, jak odkrywa, że ​​obsługuje ostatni w kraju przebój kinowy, „Timmy i jego personel — w tym jego długoletnia sympatia, Eliza Walker z Fumero — walczą, by pozostać na czasie. Jedynym sposobem na odniesienie sukcesu jest przypomnienie swojej społeczności, że zapewniają coś, czego wielkie korporacje nie mogą: połączenie międzyludzkie”.

Tymczasem Eliza z Fumero jest opisywana jako „oddana matka, której małżeństwo z ukochaną ze szkoły średniej jest na skałach. Opuściła Harvard po jednym semestrze, aby założyć rodzinę, a teraz pracuje w Blockbuster razem z Timmym jako jego zaufany numer 2… a może i więcej.

Seria, która została stworzona przez kolegów Brooklyn Dziewięć-Dziewięć weterynarz Vanessa Ramos ponownie łączy Fumero z byłą mamą telewizyjną, nominowaną do nagrody Tony Olgą Merediz (Na Wyżynach), która gra współpracownika sklepu Connie Serrano.

Dopełnieniem obsady są Tyler Alvarez (Nigdy nie miałem) jako Carlos Herrera, Madeleine Arthur (Do wszystkich chłopców, których kochałam wcześniej) jako Hannah Hadman, JB Smoove (Ograniczyć entuzjazm) jako Percy Scott i Kamaia Fairburn (Holly Hobby) jako Kayla Scott.

Dodatkowi pisarze / EP to David Caspe (Szczęśliwe zakończenia, Czarny Poniedziałek) i Jackie Clarke (Superstore, szczęśliwe zakończenia).

Przewiń w dół, aby zobaczyć dodatkowe zdjęcia z pierwszej perspektywy, a następnie kliknij komentarze i powiedz nam, czy będziesz dodawać Przebój do listy obserwowanych w serwisie Netflix.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?