Skip to content

Prowadzący The Great British Baking Show Matt Lucas odchodzi po 3 sezonach

7 de grudzień de 2022
matt lucas leaving great british baking show

Wielki brytyjski pokaz pieczenia będzie musiał ugotować kolejnego nowego współgospodarza: Matt Lucas, który był gospodarzem konkursu pieczenia Netflix przez ostatnie trzy sezony, ogłosił, że opuszcza program.

„Pożegnanie Wypiekać!” – napisał Łukasz w oświadczeniu Świergot. (Seria nosi tytuł Great British Bake Off w Wielkiej Brytanii.) „To było wspaniałe doświadczenie i nie wyobrażam sobie przyjemniejszego sposobu spędzania lata, ale stało się dla mnie jasne, że nie mogę zaprezentować obu Liga Fantastycznej Piłki Nożnej oraz Wypiekać wraz ze wszystkimi innymi moimi projektami. A więc po trzech [seasons] i 51 odcinków, radośnie przekazuję bagietkę komuś innemu”.

Lucas dodał: „Chciałbym złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wdzięczność wszystkim w Love Productions i Channel 4 oraz [Noel], Paulowi, Dame Prue, załodze i oczywiście wspaniałym piekarzom za powitanie mnie w namiocie. Życzę temu, kto przejmie wszystko, co najlepsze i nie mogę się doczekać, aby dostroić się do następnej serii, nie wiedząc już, kto wygrał!”

Lucas — komik znany z brytyjskiej serii skeczy Mała Brytania – Dołączył Pokaz pieczenia w sezonie 11, który był emitowany w serwisie Netflix w 2020 roku. Lucas zastąpił Sandi Toksvig jako współgospodarza obok Noela Fieldinga, który był gospodarzem od sezonu 8. (Sue Perkins i Mel Giedroyc byli gospodarzami serialu przez pierwsze siedem sezonów). nie został jeszcze nazwany.

Będziecie tęsknić za Mattem w namiocie? A kto byłby twoim wymarzonym współgospodarzem, który dołączyłby do Noela? Uderz w komentarze poniżej, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?