Skip to content

Premiera przeboju: Randall Park i Melissa Fumero biorą udział w programie Potencjalny Timmy/Eliza Romance — Grade It!

5 de listopad de 2022
blockbuster melissa fumero randall park netflix watch episodes streaming 1

Czy jesteś gotowy, aby to zrobić? Przebój noc?

Netflix w czwartek opublikował wszystkie 10 odcinków nowej komedii w miejscu pracy, której akcja rozgrywa się na tle — zgadliście! — ostatnie przebojowe wideo w Ameryce. W jego centrum znajduje się Timmy z Randall Park, dziecko-mężczyzna, który jest zdeterminowany, aby jedyna pozostała lokalizacja byłego giganta handlu detalicznego otwarta tak długo, jak tylko może.

Po rozwodzie Timmy poświęcił większość swojego życia sieci wypożyczalni wideo — podobno pracował tam od siódmej klasy, w końcu awansował na kierownika sklepu — i nie chce zejść bez walki. Ale często rozprasza go jego wieloletnie zauroczenie byłą koleżanką z klasy Elizą (Brooklyn Dziewięć-Dziewięćto Melissa Fumero), porzucona z Harvardu, której własne życie nie potoczyło się tak, jak planowała. W młodym wieku założyła rodzinę, a jej małżeństwo się rozpadło. Niedawno podjęła pracę w Blockbuster i wydaje się, że czuje uczucia do swojego starego kumpla Timmy’ego, ale nie jest jasne, czy jest świadoma tych uczuć (lub przynajmniej, co o nich sądzić) w odcinku 1.

„Nie można powiedzieć, czy ona myśli, że jest najsłodszym mężczyzną na świecie… czy największym kretynem, jakiego kiedykolwiek spotkała”, mówi twórca serialu Vanessa Ramos dla TVLine. „Czasami skala przechyla się w kierunku »To jeden z najlepszych facetów, jakich kiedykolwiek spotkałem«, a czasami przechyla się w kierunku »On jest dziecko”.

Pod koniec premiery Timmy zbiera się na odwagę, by powiedzieć Elizie, jak się czuje. Ale w chwili, gdy ma wymówić słowa, wchodzi jej mąż Aaron. Pomimo niedawnego romansu Eliza postanowiła dać Aaronowi kolejną szansę – decyzję, na którą przynajmniej częściowo wpłynęła jej córka Aly w wieku studenckim. Eliza widziała na własne oczy wpływ rozwodu na Timmy’ego i nie chce, aby jej córka walczyła tak jak on. To ważny powód, ale trudno w to uwierzyć tylko powód.

Zapytana, czy uważa, że ​​jest w tym coś więcej, Fumero mówi TVLine: „Myślę, że każdy jest przerażający, aby przejść w nieznane, i czasami może być łatwiej po prostu naprawić to, co jest zepsute i poprawić to, co się dzieje. [have]. Jest też trochę: „Cóż, jeśli mogę to zrobić [marriage] pracy, to może wszystkie wybory, jakich do tej pory dokonałem w życiu, nie były błędem”.

Jeśli chodzi o Timmy’ego, będzie miał trudności z pokonaniem swojej sympatii. Nawet po tym, jak Eliza wraca do Aarona, nadal wierzy, że Eliza jest dla niego jedyną. „Timmy jest w takim miejscu w swoim życiu, gdzie wszystko się rozpada, i chce trzymać się najbardziej znaczących rzeczy” – stwierdza Park. „Jest to szczególne uczucie, które ma do Elizy, że [is reignited] gdy pojawiają się ważne rzeczy w życiu”.

Oceń Przebój premierę za pośrednictwem poniższej ankiety, a następnie trafij w komentarze swoimi przemyśleniami na temat tego potencjalnego romansu w miejscu pracy poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?