Skip to content

Premiera ostatniego sezonu Dead to Me kończy się oszałamiającym zwrotem akcji [Spoiler]

18 de listopad de 2022
dead to me final season premiere

Poniższy post zawiera spoilery dot Martwy dla mniepremiera sezonu 3. Postępuj ostrożnie!

Jen Harding i Judy Hale z pewnością nie potrzebować bardziej emocjonalna trauma, ale Martwy dla mniepremiera ostatniego sezonu i tak nałożył trochę więcej.

Czarna komedia Netflixa powróciła w czwartek z 10-odcinkową łabędzią pieśnią, rozpoczynając wkrótce po tym, jak samochód Jen i Judy został uderzony przez nietrzeźwego Bena w finale drugiego roku. Kobiety zostały przewiezione do szpitala – Jen w znacznie gorszym stanie niż Judy po wypadku – i obie udały się na tomografię komputerową, aby wykluczyć poważne obrażenia. Jen, która otrzymała wystarczająco dużo złych wiadomości w ciągu ostatniego roku oraz widząc, jak jej matka umiera na raka, była szczególnie niechętna wykonaniu skanu, ale ostatecznie ustąpiła.

Jen nie miała racji, martwiąc się: w dalszej części odcinka lekarz poinformował Jen, że jej tomografia komputerowa wykazała pewne cienie, które potencjalnie mogą być rakowatymi masami, i namówił ją, aby skontaktowała się z onkologiem. Ale wtedy lekarz nazwał Jen „Ms. Hale” — i zawstydzona Jen zdała sobie sprawę, że siedzi Judyszpitalnym łóżku, które niedawno wylała na siebie wodę, a wyniki tomografii komputerowej były w rzeczywistości przeznaczone dla jej najlepszej przyjaciółki. (Jen tymczasem odeszła z kilkoma posiniaczonymi żebrami.)

Jen nie mogła zmusić się do przekazania Judy złych wieści przed zakończeniem premiery, ale medyczny zwrot akcji przyniósł nowy rezonans emocjonalny w już znaczącym ostatnim sezonie, który gwiazda Christina Applegate sfilmowała podczas walki ze stwardnieniem rozsianym.

„Miałem obowiązek [series creator] Liz [Feldman] i do [co-star] Linda [Cardellini]do naszej historii”, powiedział niedawno Applegate The New York Times. „Władza była jak:” Po prostu przestańmy. Nie musimy tego kończyć. Połączmy razem kilka odcinków. Powiedziałem nie. Zrobimy to, ale na moich warunkach”.

Gatunek Martwy dla mniepremierę ostatniego sezonu w naszej ankiecie poniżej, a następnie zostaw komentarz ze swoimi przemyśleniami na temat podkręconej piłki z odcinka 1.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?