Skip to content

Prawnik Lincolna dodaje Lanę Parrillę do powracającej roli w drugim sezonie

26 de październik de 2022
lana parrilla the lincoln lawyer

Lana Parrilla korzysta z usług Prawnik Lincolna.

The Pewnego razu vet dołączył do drugiego sezonu serialu Netflix producenta wykonawczego Davida E. Kelleya w powracającej roli, informuje nasza siostrzana strona Ostateczny termin. Zagra Lisę Trammell, „ukochaną szefową kuchni i adwokatkę społeczności, która walczy o utrzymanie swojej restauracji, gdy drapieżny deweloper zagraża otaczającej ją okolicy”.

Serial oparty na prawniczym bohaterze powieściopisarza Michaela Connelly’ego, w którym występuje Manuel Garcia-Rulfo jako Mickey Haller, obrazoburczy idealista, który prowadzi swoją praktykę z tylnego siedzenia swojego Lincoln Town Car, zajmując się dużymi i małymi sprawami w Los Angeles . (Matthew McConaughey zagrał rolę w filmie fabularnym z 2011 roku.)

W obsadzie znalazła się także Neve Campbell jako Maggie, pierwsza była żona Mickeya i zastępca prokuratora okręgowego, znana kolegom jako „Maggie McFierce”; Becki Newton jako Lorna, u Mickey druga była żona, która pracuje jako kierownik biura; Jazz Raycole jako Izzy, klientka Mickey’s i była uzależniona, oskarżona o wielką kradzież, aby podtrzymać nałóg; oraz Angus Sampson jako „Cisco”, były członek gangu motocyklowego, który teraz pomaga Mickeyowi jako śledczy/ochroniarz.

Dziesięcioodcinkowy drugi sezon będzie oparty na czwartej książce Connelly’s Prawnik w Lincoln seria, Piąty Świadek.

Oprócz grania w Reginę/The Evil Queen na Pewnego razuParrilla ostatnio zagrała w 2. sezonie Dlaczego kobiety zabijają. Jej inne osiągnięcia telewizyjne to Swingtown, 24, Boomtown oraz Zakręć miastem.

Czy jesteś podekscytowany, aby zobaczyć Parrillę na? Prawnik Lincolna? Trafiaj na komentarze swoimi przemyśleniami na temat castingu!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?