Skip to content

Prawdziwy powód, dla którego Gil Grissom i Sara Sidle są wyraźnie nieobecni na premierze drugiego sezonu CSI: Vegas

30 de wrzesień de 2022
l intro 1664484710

Sara Sidle o CSI: Vegas

Premiera drugiego sezonu „CSI: Vegas” to ciekawa sprawa. Po pierwsze, serce odcinka zawiera wciągającą tajemnicę morderstwa, która obraca się wokół entuzjasty BDSM z kilkoma szkicowymi klientami. Jednym z nich jest zabójca i lubią dokonywać swoich okrucieństw z odłamkami szkła. Ale czy śledczy są wystarczająco bystrzy, by przechytrzyć mordercę?

To taki przypadek, w którym Gil Grissom (William Petersen) i Sara Sidle (Jorja Fox) byliby skończeni, gdyby byli w pobliżu. Jednak weterani serii „CSI” są wyraźnie nieobecni na premierze drugiego sezonu „CSI: Vegas”. Na szczęście Catherine Willows (Marg Helgenberger) jest w stanie wkroczyć i pomóc, wraz z kilkoma zupełnie nowymi postaciami, które wyglądają na stałych bywalców serialu.

Oczywiście wielu fanów „CSI: Vegas” prawdopodobnie zastanawia się, co stało się z Gilem i Sarą. Dobrą wiadomością jest to, że pierwszy odcinek sezonu 2 stanowi zrozumiały powód ich nieobecności. Zła wiadomość jest jednak taka, że ​​być może widzieliśmy ostatnią parę rozwiązujących przestępstwa.

Gil i Sara dobrze się bawią

Gil i Sara poświęcili się tej pracy przez lata i wygląda na to, że w końcu wycofali swoje odznaki. W pierwszej scenie drugiego sezonu „CSI: Vegas” Maxime (Paula Newsome) pyta Catherine o jej decyzję o powrocie do pracy. Oprócz zwolnienia z pracy członka zarządu kasyna, Catherine wyjawia, że ​​Gil przekonał ją, by wróciła i zastąpiła go. Maxime następnie odpowiada, stwierdzając, że Gil ukradł Sarę, kiedy zdecydował się ustąpić. Ale czy ich emerytura będzie trwała?

William Petersen odszedł z „CSI: Vegas” po pierwszym sezonie, ale pozostanie na pokładzie jako producent wykonawczy. Jednak jego odejście zainspirowało również Jorję Foxa do pójścia w jego ślady. Aktorka zabrała się do Świergot na początku tego roku i wyjaśniła swoją decyzję, ujawniając, że zrobiła to ze względu na historię miłosną Gila i Sary. „Ja osobiście po prostu nie mogę ponownie rozdzielić Sary i Grissoma. Więc Grissom idzie… Więc Sara idzie. Gdziekolwiek pójdą, należą do siebie” – napisała.

Zobaczymy, czy Gil i Sara kiedykolwiek powrócą do owczarni. To powiedziawszy, jeśli powrót Catherine czegoś nas nauczył, to tego, że trudno jest porzucić pracę.

Czy ten post był pomocny?