Skip to content

Prawdziwy Kennedy, który rozpoczął karierę aktorską w Blue Bloods

23 de wrzesień de 2022
l intro 1663968483

Jack Schlossberg przemawiający na imprezie

Rodziny Kennedych nie trzeba przedstawiać. Od dziesięcioleci są jedną z najbardziej wpływowych rodzin w USA, a członkowie klanu aktywnie angażują się w politykę, biznes i służbę publiczną. Pomimo całego ich bogactwa i wpływów w tak wielu dziedzinach amerykańskiego życia, Kennedy nie są tak naprawdę znani ze swojego wkładu w przemysł telewizyjny i filmowy jako aktorzy i reżyserzy.

Można argumentować, że prezydent John F. Kennedy miał smykałkę do show-biznesu, zważywszy na to, jak popularny był w ówczesnych mediach (zwłaszcza w porównaniu z innymi prezydentami). JFK był także pierwszym prezydentem, którego konferencje prasowe były transmitowane na żywo w telewizji, co niezaprzeczalnie przyczyniło się do rozwoju medium w tym, czym jest dzisiaj (za pośrednictwem Biblioteki Prezydenckiej i Muzeum Johna F. Kennedy’ego). Kilkadziesiąt lat później jego jedyny wnuk może być na dobrej drodze do rozpoczęcia udanej kariery aktorskiej, po występie w programie CBS „Blue Bloods” był jego debiutem aktorskim.

Jack Schlossberg grał policjanta z Nowego Jorku

Jack Schlossberg jest jedynym synem Caroline Kennedy, obecnej ambasador USA w Australii oraz córką prezydenta Johna F. Kennedy’ego i Jacqueline Kennedy Onassis. Jako jedynemu wnukowi JFK, Schlossbergowi nieobce są publiczne wystąpienia, zwłaszcza podczas wydarzeń upamiętniających jego dziadka. Był gospodarzem takich wydarzeń jak John F. Kennedy New Frontier Awards, dla których jest również członkiem komitetu.

Schlossberg pojawił się w finale 8 sezonu „Blue Bloods” 2018, zatytułowanym „My Aim Is True”, jako oficer Jack Hammer, umundurowany policjant z Nowego Jorku. Oczywiste jest, że Schlossberg jest wielkim fanem serii CBS. Posunął się nawet do nazwania go „najlepszym programem na całym świecie” w poście na Instagramie promującym odcinek. Zdjęcie przedstawia Schlossberga wraz z matką, Willem Estesem i Vanessą Ray, głównymi bohaterami „Błękitnokrwistych”, a także Kevinem Wade, producentem wykonawczym „Błękitnokrwistych”. Chociaż jego rola była bardzo ograniczona i wymagała jedynie powiedzenia kilku słów przed kamerą, jasne jest, że Schlossberg był naprawdę podekscytowany tą szansą.

Nie jest jasne, czy spadkobierca rodziny Kennedy będzie kontynuował karierę aktorską. Po ukończeniu Harvard Law School w 2022 roku kariera prawnicza lub polityczna wydaje się być najbardziej prawdopodobnym scenariuszem dla Schlossberga, ale nie jest to gwarancją. Opowiadając o swoich doświadczeniach z Harvardu i planach na przyszłość w wywiadzie dla Boston.com w 2017 roku, powiedział, że „za trzy lata moje zainteresowania mogą być zupełnie inne (…) moje wyobrażenie o tym, co chcę robić, prawdopodobnie się zmieni. ”. Widząc, że od premiery jego debiutu aktorskiego minęły już cztery lata, wygląda na to, że Schlossberg zdecydował się na inną ścieżkę kariery, ponieważ nie ma żadnych innych osiągnięć aktorskich. Z drugiej strony, z jego szerokim zakresem zainteresowań, nie byłoby zaskakujące, gdyby w przyszłości podjął kolejną niewielką rolę.

Czy ten post był pomocny?