Skip to content

Podsumowanie premiery True Story: Czy jestem opiekunem mojego brata? — Plus, oceń to!

25 de listopad de 2021
Pierwsze spojrzenie na prawdziwa historie Kevin Hart Wesley Snipes na

W nowej limitowanej serii Netflix jest wiele meta momentów Prawdziwa historia.

Kevin Hart występuje jako niezwykle popularny komik o imieniu Kid i Wesley Snipes – którego długa lista dramatów braterskich obejmuje Cukrowe Wzgórze oraz Nowe miasto Jacka — wciela się w martwego starszego brata Carltona.

Sprawy przychodzą do głowy, gdy Kid wraca do rodzinnej Filadelfii na wycieczkę komediową i musi porozmawiać z Carltonem o restauracji, którą uruchomił i stracił, razem z pieniędzmi inwestycyjnymi Kida.

Ale Kid ma tylko tyle czasu, żeby skupić się na Carltonie. Przechodzi bardzo publiczny rozwód, rzadko widuje swojego jedynego syna, a jego przebojowy film o superbohaterach oznacza, że ​​studio będzie chciało kontynuacji i szybko. Na swoją szkodę Kid bierze swój zespół — pisarza komedii Billie, zakochanego menedżera Todda i oddanego ochroniarza Herschela — za rzecz oczywistą. (Więcej o tym później.)

Jedynym prawdziwym pocieszeniem dla dzieciaka jest jego program komediowy i na szczęście dla niego jego pierwszy występ w rodzinnym mieście to wyprzedany sukces. Carlton, który kłamie i mówi, że nie widział przeboju Kida, zabiera swojego młodszego brata na miasto, aby świętować ze starymi przyjaciółmi z sąsiedztwa. Ci sami przyjaciele są tymi, którzy ujawniają, że Carlton nie tylko widział film, ale śmiali się z niego najmocniej.

Prawdziwa historia, Herschel ochroniarzPrzyjaciele i Carlton przekonują również Kida, aby wysłał Herschelowi pakunek, ponieważ nie lubili być otoczeni przyzwoitką, i wtedy zaczynają się kłopoty. Gdyby Kid trzymał Herschela przy sobie i nie zaczął znowu pić, pomimo nieprzyjemnego wpływu brata i przyjaciół, nie zabrałby tej fanki po pijanemu z powrotem do swojego pokoju hotelowego.

Groupie przedawkowuje i nie budzi się po nocy z Kidem — bo nie żyje. Carlton rusza do akcji, jak na zawołanie, i szybko obmyśla plan sprowadzenia greckiego gangstera o imieniu Ari (Billy Zane!), który pomoże im pozbyć się ciała.

Usługi Ariego są oczywiście płatne, a po tym, jak pozbywa się ciała, mówi Kidowi, że chce 6 milionów dolarów w cichych pieniądzach. Co gorsza, zaczyna rozmawiać z Kidem w poniżający sposób i nonszalancko komentuje, jakby Kid nie pracował ciężko na każdego posiadanego dolara.

Prawdziwa historia, Billy Zane jako AriWtedy Kid łapie i dusi Ariego przewodem do ładowania telefonu, tym samym, który pożyczył od niewrażliwego rasowo fana podczas lotu do Philly. To symboliczne, co?

Chociaż Kid jest mniejszy od Ariego, jest też bardziej zły i ciągnie i ciągnie z całej siły, dopóki Ari nie umrze. Teraz jest jeszcze jedno ciało do pozbycia się, a Carlton znów będzie musiał pomóc.

Co myślisz o premierze? Oceń to w naszej ankiecie i zostaw swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?