Skip to content

Podsumowanie premiery sezonu 2 Sweet Tooth: Ranny ptaszek łapie robaka, podczas gdy duży mężczyzna wysyła wiadomość — oceniaj!

28 de kwiecień de 2023
sweet tooth premiere recap

Czy Gus kiedykolwiek spotka się ponownie z Birdie lub Big Manem? To są dwa największe pytania, które pojawiają się, gdy zaczynamy Słodkie zębydrugi sezon.

Premiera (wszystkie osiem odcinków jest teraz dostępnych w serwisie Netflix) zaczyna się od polowania na Birdie coś w zamarzniętej tundrze. Wędruje przez śnieg i mróz, by znaleźć szczelinę w pobliżu niektórych gór, które narysowała na mapie. Używając liny, spelunkuje w dół między lodowcami, by znaleźć statek piracki wypełniony fioletowymi kwiatami. Ale znajduje też coś niezwykle ważnego: dziennik niejakiego doktora Jamesa Thackera.

Lina ściąga ją z powrotem na ziemię, gdy przechodzimy do Gusa, który ma koszmar z więzienia w Rezerwacie. Wendy zastanawia się, kim jest Wielki Człowiek, odkąd Gus mówi o nim przez sen, ale chłopiec pozostaje powściągliwy. To nie ma znaczenia. Jepa już nie ma, mówi. Hybrydy wypróbowały już wszystkie możliwe metody ucieczki i jak dotąd wszystko kończyło się niepowodzeniem.

Rani nadal ma koszmary związane z jej dolegliwościami związanymi z chorymi. Dr Singh strzela do niej strzykawką i mówi, że wciąż pracuje nad lekarstwem. Ale coś w tonie jego głosu mówi nam, że jego nadzieja może słabnąć. Generał Abbot nadal wywiera na nim presję, mimo że Singh nie spał od trzech dni. Chociaż wolałby się zdrzemnąć, Singh każe Johnny’emu przygotować salę operacyjną.

Podsumowanie premiery sezonu 2 Sweet ToothDzieci postanawiają, że ich kolejną najlepszą sztuczką jest próba skontaktowania się z mamą, Aimee, przez radio. Bobby, uroczy mały świstak, przekopuje się na zewnątrz ich celi i odzyskuje komplet kluczy. Następnie Gus i Wendy zakradają się do pokoju łączności i wysyłają Aimee krótką wiadomość, w której informują ją o swoim miejscu pobytu. Ale kiedy ukrywają się przed kilkoma zbirami, widzą, że Roy, hybryda, która została ostatnio porwana, jest bardzo martwy. Johnny w końcu ich znajduje i zwraca do celi, gdzie Gus myśli szybko i okłamuje resztę dzieci. Mówi, że Roy uciekł, najwyraźniej chcąc podtrzymać ich nadzieje. Poza tym prawda jest dla nich zbyt smutna, by mogli ją znieść.

Później niektórzy Last Men przychodzą po Gusa i zabierają go do laboratorium Singha. Jest przerażony, gdy przywiązują go do krzesła. Singh mówi, że jeśli Gus nie odpowie na jego pytania, to jacyś wielcy faceci zmuszą go, by otworzył Gusa i poszukał odpowiedzi. Chłopiec i doktor zaczynają rozmawiać, a Singh naciska na niego – coraz bardziej się wściekając – a kiedy Gus mówi mu, że ma 10 lat, lekarz nie może nawet tego pojąć. Wirus ma zaledwie dziewięć lat… ale kiedy lekarz patrzy dalej, uświadamia sobie. Singh chce poznać Pubbę, co oczywiście nie wchodzi w grę, ale Gus mówi, że widział go ponownie, kiedy wpadł w fioletowe kwiaty. Singh mówi, że jeśli Gus zgodzi się z nim regularnie rozmawiać, nie będzie już musiał krzywdzić dzieci.

Gus wraca do celi i mówi hybrydom, że myśli, że kupił im więcej czasu. W międzyczasie oszołomiony doktor Singh znajduje w pokoju Rani fioletowy kwiat.

Zwiastun 2. sezonu Sweet ToothPrzeskakujemy do Becky w radiu. Birdie jest po drugiej stronie, a Becky jest w stanie powiedzieć jej, że Gus żyje. Jest kliknięcie na linii. Birdie mówi jej, że lepiej się schowa. Telefon jest namierzany i ktoś na pewno przyjdzie po nią. Birdie pyta, czy Gus znalazł jej taśmę. Nagrała dla niego wiadomość i ukryła ją na strychu. Becky znajduje taśmę, gdy Last Men szturmują dom. Judy, wiedząc, że tylko jeden z nich może wyjść z tego żywy, zamyka Becky na strychu i każe jej zanieść taśmę Gusowi. Judy atakuje mężczyzn miotaczem ognia (zawsze miło mieć jeden z nich pod ręką), gdy Becky wspina się przez okno i schodzi po ścianie domu. Ostatni człowiek wyskakuje z okna i po bójce obaj spadają z dachu i spadają na ziemię poniżej. Becky budzi się bez szwanku, chwyta taśmę i ucieka.

Kiedy wracamy do dzieci, do ich koryta trafia więcej „krotki” (słowo Wendy). Ale wraz z nim jest Pies, który mówi Gusowi, że Wielki Człowiek jest bardzo żywy… i nadchodzi, aby uratować ich wszystkich. „Wynosimy się stąd!” mówi reszcie.

Czy reszta dzieci ucieknie bez szwanku? A co sądzisz o otwierającym sezon 2? Oceń go poniżej, a następnie uderz nas kilkoma komentarzami!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?