Skip to content

Podsumowanie premiery 5B sezonu Money Heist: Profesor odzyskuje rozum

4 de grudzień de 2021
Money Heist the Professor

Smutek to bardzo osobista emocja i właśnie to Napad na pieniądze fani musieli zdać sobie sprawę, kiedy sezon 5B wrócił z hukiem do naszego życia w piątek na Netflix.

Premiera rozpoczęła się od bandytów Bella Ciao opłakujących utratę Tokio, którzy dzielnie zginęli zabierając garstkę żołnierzy armii hiszpańskiej oraz ten morderczy potwór Gandia. Sagasta skłamał i powiedział, że Tokio również zabiło kobietę-żołnierz, kiedy wyciągnęła te szpilki od granatów, ale ta ranna kobieta jest gdzieś w ukryciu, czekając na atak.

To powiedziawszy, nikt nie przyjął śmierci Tokio bardziej niż Profesor, który doznał kompletnego załamania w łazience, podczas gdy Benjamin i Marseille próbowali go uspokoić po drugiej stronie drzwi. Para była tak zajęta Profesorem i jego wszechogarniającym smutkiem i poczuciem winy, że nie zauważyli, że Sierra uciekła z dzieckiem i ukradła samochód.

Napad na pieniądze, Sierra Sierra zdążyła nawet opróżnić magazynek w broni profesora. (Więcej o tym później.) I użyła tego obcinacza skórek, który znalazła, do podgrzania samochodu. Och, więc to zaplanowała? Myśleliśmy, że użyje tych noży, by dźgnąć Profesora. Nasze złe.

Sierra następnie odjechała, a Profesor, który był zszokowany jej ucieczką, ruszył w pościg wraz z Marsylią w oddzielnych samochodach. Profesor komunikował się również z Sierrą za pośrednictwem systemu wideo między pojazdami, aby powiedzieć byłemu negocjatorowi policyjnemu, że bieganie nie ma sensu, ponieważ w samochodzie jest urządzenie śledzące.

Wydawało się, że to ani trochę nie wpłynęło na szybką próbę ucieczki Sierry, a zamiast tego wykorzystała czas, by werbalnie zaatakować Profesora i wejść mu do głowy. Sierra powiedział, że nuda Profesora w raju kosztowała Tokio i Nairobi życie w związku z jego przypadkową próbą ocalenia Rio. Krzyczenie na profesora i pocieszanie jej krzyczącego noworodka jednocześnie spowodowało, że Sierra oderwała wzrok od drogi i prawie zderzyła się z dwiema nadjeżdżającymi ciężarówkami.

Napad na pieniądze, przerażona buzia dzieckaZadąła w klakson i zmusiła ciężarówki do poruszania się, gdy pędziła między nimi, ale potem nawet mała Victoria patrzyła na nią z troską i przerażeniem. (Ha! To dziecko jest świetną aktorką.) Sierra w końcu bawiła się w kurczaka z Marsylią i wystrzeliła mu opony, przez co ona i Profesor walczyli w opuszczonej stodole.

Jak zdarta płyta, Sierra natychmiast zaczęła obrażać Profesora za to, że się nudził. Ale profesor powiedział, że wcale nie cierpi na nudę. Zamiast tego, powiedział, przez większość swojego życia planował ukraść złoto z Banku Hiszpanii, a uwięzienie Rio było doskonałą okazją.

Później było dużo gadania o tym, czy profesor rzeczywiście zastrzeli Sierrę, a ona naprawdę wyglądała na urażoną, kiedy pociągnął za spust. Oczywiście w środku nie było kul, ponieważ Sierra opróżniła magazynek. Wtedy Sierra związała Profesora, wrzuciła go do bagażnika i udała się do domu Tamayo, by wziąć jego żonę jako zakładnika i wykorzystać Profesora jako kartę przetargową.

Tamayo jest o wiele mądrzejszy, niż na to wygląda, i gdy tylko wszedł do swojego mieszkania, wcisnął przycisk paniki na swoim domowym systemie alarmowym, a policja szybko udała się do jego miejsca. Sierra oczywiście nie zdawała sobie z tego sprawy, a kiedy grała w „Zawrzyjmy umowę”, Profesor użył sprytu i zębów, aby uciec z bagażnika tuż przed przybyciem policji.

Następnie użył podstępu, aby dostać się do budynku Tamayo. Wkrótce potem, kiedy Sierra wycelowała w niego broń na klatce schodowej, Profesor zapukał do pobliskich drzwi, a Sierra wycelowała broń w sąsiada, aby zmusić ją, by wpuściła ich. Mamy nadzieję, że dziecko pozostanie cicho wystarczająco długo, by mogli się dostać. z dala.

Co myślisz o premierze sezonu 5B? Oceń to w naszej ankiecie i zostaw swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?