Skip to content

Podsumowanie finału „Nigdy w życiu” 3. sezonu: Devi podejmuje dwie decyzje, które mogą zmienić życie — plus, oceń to!

14 de sierpień de 2022
never have i ever finale recap season 3 episode 10

Od pierwszego odcinka Nigdy nie miałem, Devi wyznała, że ​​chce jak najszybciej stracić dziewictwo. Chociaż jej serce nie zawsze było w 100 procentach za tym przedsięwzięciem – jak miało to miejsce w przypadku premiery trzeciego sezonu – wchodzi do finału sezonu z determinacją, by nie być jedną z tych „zakurzonych” dziewic, które bez skazy wychodzą na studia.

Temat pojawia się po dwóch znaczących wydarzeniach. Po pierwsze, Devi zostaje wybrana do wzięcia udziału w prestiżowym — choć hippisowskim — programie dla seniorów w Kolorado. Wstęp prawie toruje drogę do Ivy League, zwiększając jej szanse na przyjęcie do Princeton. Ale będzie musiała opuścić ostatni rok studiów w Sherman Oaks ze swoimi przyjaciółmi i jest przekonana, że ​​uczniowie nowej szkoły o wysokim poziomie akademickim będą zbyt zaangażowani w naukę, by chcieć uprawiać seks.

Po drugie: Devi dowiaduje się, że jest teraz jedyną członkinią swoich bliskich przyjaciół, która nie uprawiała seksu. (Fabiola wyznaje, że ona i Addison zrobiły się trochę gorące i ciężkie po obejrzeniu Mandalorianin.) To wydaje się utrudniać decyzję Devi, by zostać w domu, i chociaż Nalini nie jest wtajemniczona w dokładne powody swojej córki, popiera ten wybór.

Ale Kamala bierze swoją ciotkę na bok i mocno argumentuje, że dała Devi mały impuls, by wyprowadzić ją ze strefy komfortu i przenieść do środowiska, które z pewnością przyniesie jej korzyści na dłuższą metę. Tak więc Nalini zmusza Devi, by towarzyszyła jej w zwiedzaniu kampusu… co wraz z radą dr Ryana, aby otworzyć się na nowe doświadczenia, zmienia wszystko. Devi decyduje, że ona… będziew rzeczywistości uczęszczają na specjalny program, a Eleanor i Fab są z niej szczęśliwi, ale smutni z ich powodu.

W takim razie czas na maturę! Trent mówi Eleanor, że nie kończy, bo oblał zbyt wiele zajęć, ale ona jest bardzo szczęśliwa, gdy dowiaduje się, że będzie w pobliżu jej ostatniego roku. Paxton zostaje wybrany na mówcę dla studentów i spędza swoje przemówienie wychwalając wartości ciężkiej pracy i niejasno odnosząc się do Devi jako kogoś, kto pomógł mu poważnie podejść do studiów, aby mógł dostać się na studia. I chociaż jest bardzo szczęśliwa, że ​​dostaje takie publiczne rekwizyty, jak zauważa McEnroe, przemowa Paxtona nie przyprawia jej o bóle brzucha, jak można by sądzić. Ale potem, kiedy Ben dowiaduje się, że Devi jedzie do Kolorado i mówi jej, że będzie za nią „bardzo tęsknić”? To daje jej trochę mylących uczuć w brzuchu.

Później dziękuje Paxtonowi za to, że przeprowadził ją przez śmierć jej ojca „przez bycie snem”, po czym podejmuje ważną decyzję: w końcu nie jest jeszcze gotowa do opuszczenia Nalini. Więc idzie do domu i płacze, mówiąc mamie: „Potrzebuję jeszcze jednego roku z tobą”. Nalini jest zachwycony tą wiadomością.

Następnie Devi udaje się do domu Bena, wręcza mu kartę „Jeden gratis”, którą dał jej w poprzednim odcinku, a on przyciąga ją do siebie, gdy zamyka za nimi drzwi.

Teraz twoja kolej. Co myślisz o finale? Oceń to – i cały sezon – w ankietach poniżej, a następnie kliknij komentarze!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?