Skip to content

Podsumowanie finału 5. sezonu The Circle: koronowany jest nowy zwycięzca społecznie zorientowany

19 de styczeń de 2023
circle finale chaz

Emoji konfetti, emoji tańca, emoji balonu: Okrągma nowego mistrza!

Ale zanim wystrzelimy szampana, środowy finał (teraz transmitowany na Netflix) miał jeszcze jedną ofiarę do zdobycia, zanim Final 5 będzie mógł wygrać w ostatnich ocenach sezonu.

Po tym, jak grupa ogląda uroczą i bardzo brytyjską wiadomość pożegnalną od Toma, dowiadują się, że najwyżej oceniany gracz z poprzedniego wieczoru został tajnym super influencerem. Tak więc cała moc tego ostatniego blokowania leży w rękach Chaza. Ale nie byłby to tzw Koło finał, gdybyśmy nie mieli zwrotów akcji! Chazowi mówi się, że musi zablokować ostatniego gracza osobiście. „Zgadnij co? To już nie jest pieprzony Dzień Miłości” – mówi Brett. Tak. Ta część.

Niestety, Chaz puka do drzwi bardzo stylowego, bardzo przezabawnego Olivera, który całkiem dobrze przyjmuje wiadomości, biorąc pod uwagę. Chaz przyznaje w swoim flircie, że jest (eek) zaręczony i że ich flirt był mniej więcej strategią (choć mówi, że podobał mu się ich związek). Ale Oliver jest szklistym dżentelmenem i wydaje się, że to dla niego tylko sos.

Po odejściu Olivera z gry zostają nam finaliści tego sezonu: niebieskowłosy Raven, popularny Chaz, Brooklynite Sam, sum „Tamira” (alias Tasia) i Brett/Xanthi, którzy udają „Jennifer”.

Okrągły OliverWydaje się być rzadkością, że nieoryginalny gracz może wygrać ten program (tak, pomimo zwycięstwa Jamesa w sezonie 3). Czy to poważny błąd gry? A może jest to po prostu dodatkowe wyzwanie dla późniejszych graczy, którzy wchodzą, aby nadrobić zaległości? dygresuję. Na tym etapie wydawałoby się, że przegrana jest w grze Chaza lub Sama, chociaż Raven nadal wydaje się być w biegu.

Final 5 ponownie mierzy się ze sobą w rankingu, a dzięki temu wyniki są zablokowane. Kiedy w końcu spotykają się twarzą w twarz, okazuje się, że Sam i Chaz kochają się. Wszyscy są zdumieni ujawnieniem, że Brett i Xanthi to w rzeczywistości Jennifer, a Sam przyznaje, że całkowicie kupiła twierdzenia o makijażu „Tamiry”. A kiedy Raven rozbija imprezę, przedstawia wszystkich Parisowi, jej tłumaczowi. „Jennifer” również przyznaje, że była hakerką i szczerze mówiąc, był to niezły ruch szefa, więc nikt nie wydaje się zbytnio wstrząśnięty oszustwem.

Gdy wszystkie ich sekrety w końcu zostały ujawnione, gospodyni z największą liczbą, Michelle Buteau, wzywa ich do penthouse’u, aby zapoznać się z ostatecznymi wynikami. „Jennifer” ląduje na piątym miejscu, „Tamira” na czwartym (chyba nie opłaca się być sumem, co?), a Raven zajmuje trzecie miejsce.

Koło Sama Więc kto zabrał do domu duży czek na 100 000 $? Dama w panterkę, Sam. (Słyszę krzyki, łzy i a bardzo emocjonalny Zoom do jej rodziny w domu!)

Czy właściwa osoba wygrała sezon 5? Oceń finał i sezon poniżej, a następnie zapal komentarze!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?