Skip to content

Pierwsze zabójstwo anulowane w Netflix

3 de sierpień de 2022
first kill cancelled

Pierwsze zabójstwo nie będzie żyć wiecznie w Netflix: streamer odwołał dramat o nastoletnich wampirach już po jednym sezoniezgodnie z naszą siostrzaną witryną Termin.

Sarah Catherine Hook wystąpiła w roli nastoletniej wampirzycy Juliette, która musi dokonać pierwszego zabójstwa, aby zapewnić sobie miejsce w rodzinie krwiopijców. Zaczyna też mieć dziwne uczucia do swojej nowej koleżanki z klasy, Calliope (Imani Lewis), ale nie wie, że Calliope jest… pogromczynią wampirów. Elizabeth Mitchell wystąpiła jako matka Juliette, Margot, a Aubin Wise jako mama Calliope, Talia. Gracie Dzienny, Dominic Goodman, Phillip Mullings Jr. i Jason R. Moore prowadzili drugoplanową obsadę.

Pierwsze zabójstwo — oparty na opowiadaniu znanego autora YA VE Schwaba, który był współtwórcą i showrunnerem — zadebiutował na Netflix w czerwcu ośmioodcinkowym sezonem dla studentów pierwszego roku. Premiera serialu zdobyła średnią ocenę czytelników „C+”.

Dołącza do innej ofiary Netflix Klub opiekunek, który po dwóch sezonach został trafiony siekierą anulowania w marcu. Netflix anulował również dramat o superbohaterach Podnoszenie Diona w kwietniu po dwóch sezonach.

Streaming Scorecard TVLine została zaktualizowana, aby odzwierciedlić wiadomości. Czy nadal jesteś głodny? Pierwsze zabójstwo? Hit komentarze, aby podzielić się swoją reakcją na wiadomości.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?