Skip to content

Pamiętny moment NCIS: Hawaje, który prawie się nie wydarzył – na wyłączność

12 de wrzesień de 2022
l intro 1662907970

Vanessa Lachey uśmiechnięta

Podobnie jak bardzo udany flagowy serial „NCIS” i wcześniejsze spin-offy, „NCIS: Hawaje” trzyma się śledzącego zespołu agentów, którzy rozwiązują przestępstwa związane z amerykańskim wojskiem i bezpieczeństwem narodowym – tym razem na polu NCIS biuro w bazie morskiej Pearl Harbor w Oahu.

Oprócz egzotycznej lokalizacji na wyspie, kolejną ważną zmianą w grze „NCIS: Hawaje” jest to, że Vanessa Lachey gra rolę agentki specjalnej Jane Tennant, pierwszej kobiecej głównej roli w długiej serii „NCIS”. Od razu było to zwycięskie połączenie, w którym serial dla początkujących wywarł ogromne wrażenie na widzach dzięki kilku niezapomnianym momentom, od energicznego wprowadzenia Lachey po Tori Anderson śpiewającą swoje serce w finale.

Ale jedna z tych niezapomnianych scen była prawie tylko mrzonką w pokoju pisarzy, według współtwórcy „NCIS: Hawaje” Jana Nasha, który rozmawiał wyłącznie z Looperem na temat niedawno wydanego DVD z 1. sezonu.

Wprowadzająca Lachey scena z matką piłkarską początkowo brzmiała „szalony”

Każdy, kto obejrzał pilotażowy odcinek „NCIS: Hawaje” z 2021 roku, nigdy nie zapomni tego, jak Lachey został po raz pierwszy przedstawiony jako Agent Tennant. Ubrana w różowy dres w kamuflaż, trenuje młodzieżową piłkę nożną, gdy wojskowy helikopter ląduje na boisku i wskakuje do pracy.

To moment, który na zawsze pozostanie w pamięci Jana Nasha, zwłaszcza ze względu na to, co wydarzyło się za kulisami.

„Miałem szczęście, że byłem tam od samego początku kręcenia z [pilot episode] — dzień, w którym kręciliśmy na boisku do piłki nożnej z Jane Tennant w dresie i przyleciał helikopter” – powiedział Nash. „Wciąż pamiętam rozmowę, kiedy [co-creator] Chris [Silber] rozbił [the opening scene]. Miała zostać trenerem piłki nożnej, a Chris rozbił lądowanie helikopterem i wpadliśmy na pomysł na dres moro”.

Według Nasha pamiętna scena początkowo brzmiała zbyt „zwariowanie”, aby trafić do ostatecznego cięcia.

„Jako pisarze mówisz na głos, ale mówisz szalone rzeczy” – powiedziała. „Wydawało się to szalone, ale wtedy tak było. To było magiczne, a cały program nadal był magiczny dla nas pod pewnymi względami. Mam nadzieję, że nadal będzie to prawda, bez względu na to, ile odcinków jest emitowanych”.

„NCIS: Hawaje” powraca do CBS na drugi sezon 19 września. Tymczasem sezon 1 jest już dostępny na DVD od CBS Home Entertainment i Paramount Home Entertainment. Ta sześciopłytowa kolekcja zawiera ponad 45 minut dodatkowej zawartości, w tym filmy fabularne, usunięte sceny, sceny rozszerzone i knebel.

Czy ten post był pomocny?