Skip to content

Oto, kiedy możesz streamować miniony: The Rise Of Gru w domu

9 de wrzesień de 2022
l intro 1662756092

Minion w kombinezonie z zamiarem walki z kimś

Przygotuj garnitury: „Minionki” wreszcie wracają do domu. Publiczność pojawiła się tłumnie na początku tego lata, aby być świadkiem „The Rise of Gru”, drugiego filmu z serii „Minionki” i piątego wpisu w większym uniwersum „Despicable Me”. Film, który pierwotnie miał zostać wydany w 2020 roku, został opóźniony z powodu pandemii COVID-19. Sequel przeboju potworów „Minionki” został wreszcie wydany na początku tego roku i śledził tytułowych bohaterów łączących siły z młodym Gru (pod głosem Steve’a Carrella) w latach 70., torując drogę jego przyszłym nikczemnym planom.

„The Rise of Gru” otrzymał pozytywne recenzje od fanów, którzy dali filmowi solidny wynik 89% publiczności na Rotten Tomatoes. Zgodnie z oczekiwaniami, film przyniósł solidną porcję zmian dla Universal Pictures, przynosząc w kraju ponad 125 milionów dolarów podczas debiutu w weekend 4 lipca (za pośrednictwem The Hollywood Reporter). Film ugruntował, że widzowie, zwłaszcza rodziny, byli gotowi wrócić do kin po pandemii, która sparaliżowała przemysł teatralny. Ale najbardziej fascynujące zjawisko wywodzi się z trendu #GentleMinions, w ramach którego widzowie, zwłaszcza nastoletni chłopcy, przebierają się w formalne stroje na swoje seanse.

„The Rise of Gru” zamienił się w idealną burzę sukcesu, dlatego nie dziwi fakt, że film zarobił na całym świecie zaledwie 900 milionów dolarów (za pośrednictwem Box Office Mojo). Na szczęście dla fanów, niedawno potwierdzona została transmisja strumieniowa filmu.

Sequel Minionków rozpocznie się w tym miesiącu na Peacock

Peacock, serwis streamingowy NBCUniversal, potwierdził, że „Minions: The Rise of Gru” rozpocznie się 23 września. Przebojowy sequel rozpocznie się w niecałe trzy miesiące po kinowym debiucie 1 lipca. Ci, którzy nie chcą czekać do końca września, aby zobaczyć najnowsze eskapady Minionków, mogą kupić film w formie cyfrowej.

Data transmisji strumieniowej „Minions: The Rise of Gru” przypada w czasie, gdy kasa i liczba kin nadal spada. W chwili pisania tego tekstu spin-off „Despicable Me” jest obecnie grany w 2457 krajowych kinach (za pośrednictwem The Numbers). Liczba ta prawdopodobnie będzie nadal spadać, ponieważ potencjalni widzowie „Minionków” będą gromadzić się na płatnych filmach na żądanie, aby kupić film. Gdy film będzie dostępny do swobodnego przesyłania strumieniowego na Peacock, można śmiało wyobrazić sobie, że sequel zakończy swój kinowy bieg.

Ci, którzy chcą transmitować trylogię „Despicable Me”, będą zawiedzeni, wiedząc, że hity kasowe nie są dostępne na Peacock. Pierwsze dwa filmy z serii są obecnie przesyłane strumieniowo na Netflix. Do wynajęcia jest „Despicable Me 3”. Podczas gdy cała seria „Despicable Me” nie będzie dostępna w Peacock, filmy „The Minions” można oglądać obok „Jurassic World Dominion”, innego letniego molocha Universalu (poprzez Box Office Mojo).

Czy ten post był pomocny?