Skip to content

Oryginalny reżyser Cowboy Bebop mówi, że wersja Live-Action Netflix „wyraźnie nie była Cowboy Bebop”

31 de styczeń de 2023
cowboy bebop netflix spike john cho

Shin’ichirô Watanabe, kluczowy członek oryginału Kowboj Bebopzespół kreatywny, odniósł się do niedawnej akcji Netflixa — i można śmiało powiedzieć, że nie był fanem.

„W przypadku nowej adaptacji aktorskiej Netflixa wysłali mi film do przejrzenia i sprawdzenia. Zaczęło się od sceny w kasynie, co bardzo utrudniło mi kontynuację” – powiedział Watanabe, który napisał i wyreżyserował kilka odcinków anime z końca lat 90. Forbesa wywiad. „Zatrzymałem się tam i zobaczyłem tylko tę scenę otwierającą. Wyraźnie nie było Kowboj Bebopi w tym momencie zdałem sobie sprawę, że gdybym nie był zaangażowany, to by nie było Kowboj Bebop. Czułem, że może powinienem był to zrobić. Chociaż wartość oryginalnego anime jest teraz znacznie wyższa”.

Iteracja Netflixa – w której odpowiednio wystąpili John Cho, Mustafa Shakir i Daniella Pineda jako trio łowców nagród Spike Spiegel, Jet Black i Faye Valentine – zadebiutowała 19 listopada 2021 r. I została zlikwidowana zaledwie trzy tygodnie później, 9 grudnia. w czasie odwołania, współproducent wykonawczy Javier Grillo-Marxuach powiedział, że adaptacja „pochodzi z prawdziwego i czystego miejsca szacunku i sympatii” dla oryginalnej serii.

„Chciałbym, żebyśmy mogli zrobić to, co planowaliśmy na drugi sezon, ale wiesz, co mówią, mężczyźni planują, Bóg się śmieje” – kontynuował, dodając później, że on i scenarzyści „mieli tyle fajnych rzeczy zaplanowanych” na potencjalny sezon 2.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?