Skip to content

On My Block Spinoff o „Cursed” Freeridge Teens z datą premiery

17 de grudzień de 2022
freeridge release date

Netflix zaprasza Cię z powrotem do Freeridge, dzielnicy Los Angeles, z W Moim Bloku spinoff, który będzie miał swoją premierę czwartek, 2 lutego 2023 r.

Ogłoszony we wrześniu 2021 r. I drażniony kilka tygodni później w ramach W Moim Bloku finał serii, odgałęzienie Freeridge jest opisywany jako komedia o dorastaniu, opowiadająca o rodzeństwie, rywalach Glorii i Ines (w tej roli Szkoła podstawowa Abbotta’s Keyla Monterroso Mejia i Drużyna KaylieBryana Salaz) i ich przyjaciół Demi i Cameron (Najlepsze z LACiara Riley Wilson i Liv i MadziaTenzing Norgay Trainor), którzy rzucili klątwę, sprowadzając mroczne nieszczęście na ich życie”.

Dokuczanie spin-offowi TVLine w zeszłym roku, W Moim Bloku oraz Freeridge współtwórca, Jeremy Haft, powiedział: „Świat Freeridge jest bardzo bogaty i tętniący życiem, a do opowiedzenia jest mnóstwo historii. Zawsze mieliśmy małe ziarnko nadziei — [co-creator] Lauren Iungerich, [executive producer] Jamie Dooner, Eddie [Gonzalez] i ja — byśmy kontynuowali historie Freeridge’a. Na szczęście i z wielką wdzięcznością dziękujemy firmie Netflix za umożliwienie nam dalszego opowiadania tych historii”.

Iungerich, który jest showrunnerem Freeridgepowiedział w oświadczeniu, „nowe cztery rdzenie Freeridge nie wkraczają w buty naszego oryginału [On My Block] załoga. Wchodzą w swoje własne buty, tuż obok dziedzictwa dzieci, które były przed nimi. Przez pryzmat tej nowej grupy przyjaciół zobaczymy Freeridge takim, jakim go znamy, a także odkryjemy Freeridge, którego wcześniej nie widzieliśmy”.

Freeridge Pierwszy sezon będzie się składał z ośmiu półgodzinnych odcinków. W obsadzie znajduje się także Peggy Blow w nowej, regularnej roli w serialu, a Paula Garcés, Eric Gutierrez, Eme Ik0wuakor i Raushanah Simmons powrócą do swoich ról z On My Block jako Geny, Ruben, Dwayne i Fran.

Chcesz zgarnąć Freeridgeczy na inny pokaz? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona za pośrednictwem wewnętrznej linii Matta.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?