Skip to content

Odrodzenie kreta zamówione w Netflix

18 de sierpień de 2022
the mole reboot

Dawna seria ABC reality Kret powraca po 14-letniej przerwie.

Netflix w środę ogłosił, że zamówił 10-odcinkowe wznowienie, którego premiera ma się odbyć jesienią tego roku. Różnorodność raporty.

OG Kret, pierwotnie prowadzona przez Andersona Coopera, działała przez pięć sezonów w latach 2001-2008. Gracze pracowali razem, aby ukończyć misje, które dodawały pieniądze do ich puli grupowej – ale wśród nich był „kret”, gracz wybrany z góry do sabotowania ich wysiłków zarobkowych . Każdy odcinek kończył się quizem, a osoba najmniej wiedząca o tożsamości kreta została wyeliminowana.

Spektakl mieszał dramat telewizyjny z rzeczywistością i ekstremalne akrobacje, z mnóstwem tajemniczości, co czyni go jednym z najbardziej fascynujących spektakli rzeczywistości wczesnych lat.

Cooper opuścił program po dwóch sezonach, w którym to momencie Ahmad Rashad przejął i przewodniczył parze cykli celebrytów – z których oba są obecnie przesyłane strumieniowo na Netflix. Piąty i ostatni sezon, który powrócił do swojego pierwotnego, cywilnego formatu, poprowadził Jon Kelley.

Nie ma jeszcze słowa o tym, kto będzie gospodarzem odrodzenia Netflix.

Kret dołącza do rosnącej listy nieskryptowanych seriali w serwisie Netflix, w tym Krąg, Czy to ciasto?, Miłość jest ślepa, Miłość na widmie, Przybita!, Sprzedawanie zachodu słońca, Zbyt gorące, by znieść, Ultimatum i restartuje Twardy szef oraz Dziwne oko.

Czy byłeś fanem oryginalnej wersji? Kret? Podekscytowany przebudzeniem? Dźwięk poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?