Skip to content

Obsada Netflix On My Block zapowiada ostatni sezon — czy Monse i Cesar Endgame w sezonie 4?

2 de październik de 2021
OnMyBlockJasmineMonse copy

Drużyna Freeridge powraca, podobnie jak wygłupy.

Na moim blokuCzwarty i ostatni sezon, którego premiera w poniedziałek, 4 października na Netflix, powoduje rozbicie całej załogi po kłótni o pieniądze z Rollerworlda — między innymi.

Przeskok pod koniec zeszłego sezonu dał wyobrażenie o tym, dokąd zmierzali w sezonie 4: Monse wyjechała do szkoły z internatem, gdzie znalazła nową grupę przyjaciół, Jamal zamienił swoje gnomy na mundurek piłkarski, a Cesar został w pełni osadzone w Santos. Tymczasem Jasmine i Ruby utknęły obok siebie, mimo że straciły kontakt ze wszystkimi innymi.

W ostatnich odcinkach chaotyczny duet zmierzy się razem z ostatnim rokiem. Biorąc pod uwagę neurotyczne usposobienie Ruby i skłonność Jasmine do dramatyzmu, sprawy prawdopodobnie nie potoczą się tak gładko, jak planują.

Brett Grey i Jessica Marie Garcia w sezonie 4 On My Block„Jesteśmy w bałaganie. Tak wiele się z tym dzieje” – mówi TVLine Jessica Marie Garcia, która gra Jasmine. „Czuję, że nasza dynamika jest jeszcze większa, ale nasze problemy też są większe… Wpadamy w wybryki”.

Jason Genao, który gra Ruby, zauważa, że ​​Ruby może być trochę milszy dla Jasmine – Garcia nazywa go nawet „trochę toksycznym” – ale nadal uważa, że ​​”nie są najlepszą parą na świecie” w ostatnim sezonie.

Gdzie indziej Jamal przeszedł pełny blask i jest teraz jednym z najpopularniejszych dzieci w szkole. Stanowi to wyraźny kontrast z jego poprzednim statusem głupka, który spędzał większość swojego wolnego czasu na rozmowach z nieożywionymi przedmiotami. I chociaż może toczyć się z inną załogą, nie oznacza to, że całkowicie zostawił swoje charakterystyczne gnomy.

„To nie jest Na moim bloku jeśli nie ma gnomów. Na pewno będą gnomy – dokucza Brett Gray, który gra Jamala. „Wspaniale, ponieważ serial towarzyszy temu poziomowi mistycyzmu i za każdym razem, gdy robi się naprawdę głęboka, pojawia się element fantazji… Jamal wciąż jest gotowy do swoich wybryków, mimo że jest sportowcem”.

Diego Tinoco i Julio Macias w czwartym sezonie On My BlockWedług Diego Tinoco, który gra w Cesara, sezon 4 określi również „czy to jest końcowa rozgrywka między Cesarem a Monse”. Santos od dawna są źródłem konfliktów dla pary, a głębsze zaangażowanie Cesara nie wróży dobrze.

Sprawy wyglądają dobrze dla jego starszego brata Oscara, który porzucił brutalny gang i skupia się teraz na tworzeniu lepszej przyszłości dla siebie i swojej nowej rodziny. Julio Macias, który gra Oscara, mówi, że stały partner i dziecko w drodze, mówi, że były członek gangu nie pozwoli, by związek brata z Santosem powstrzymał go przed życiem, jakie chce żyć.

„Dużo czasu zajęło mu dorośnięcie, a teraz robi to, co myślę, że zrobiłby wcześniej. Nadrabia stracony czas i teraz żyje pełnią życia, jakie ma: „Nie będę czekać, aż mój brat będzie żył swoim życiem, żebym ja mogła żyć swoim życiem” – wyjaśnia Macias. „Jestem naprawdę podekscytowany, widząc, że ludzie widzą tę zmianę, ponieważ wiele osób w naszej społeczności to zmienia, a my nigdy tego nie widzimy. Cieszę się, że ludzie to zobaczą”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?