Skip to content

Obsada Akademii Umbrella, twórca ujawnia, jak dziki taniec stóp z premiery stał się rzeczywistością

24 de czerwiec de 2022
the umbrella academy season 3

Poniższy post zawiera drobne spoilery dla Akademia ParasolowaPremiera trzeciego sezonu.

Rodzeństwo Hargreeves było bardziej niż gotowe na walkę ze swoimi Odpowiedniki Sparrow Academy na szczycie Akademia Parasolowapremiera — ale najpierw musieli się uwolnić.

Wejdź do „Footloose” Kenny’ego Logginsa, który posłużył jako ścieżka dźwiękowa do dwuipółminutowej sekwencji tanecznej — scena, której przyszliśmy się nauczyć, rozgrywała się całkowicie w głowie Diego. Wróbel nr 6 (znany również jako Jayme) ma wyjątkową zdolność wywoływania halucynacji innych, gdy uderza ich niebieską śliną, co wysłało Diego w wypełniony tańcem sen na jawie po tym, jak założyła loogie prosto na jego policzek.

„Diego był odbiorcą tego i pomyślałem: „Co miałby halucynować Diego? Co by? prawdopodobnie przejść przez jego mózg?’” Steve Blackman, twórca serialu, opowiada TVLine o genezie sceny. „A ta postać jest trochę tancerzem, więc pomyślałem: „Może po prostu by zwariował. Nie skrępowany niczym! Poszedłby do Nie skrępowany niczym! Po prostu czułem się dobrze”.

Realizacja tego pomysłu była jednak ogromnym przedsięwzięciem, znacznie utrudnionym przez pandemię koronawirusa (oraz ponieważ, według Blackmana, nie było ani jednego dubletu tanecznego użytego w całej liczbie). Jak dzieli się Tom Hopper — znany również jako Luther Hargreeves — proces rozpoczął się od prób tanecznych za pośrednictwem Zoom, które ostatecznie ustąpiły miejsca ćwiczeniom osobistym.

„COVID wciąż istniał, więc wszyscy byliśmy poddani kwarantannie. Stopniowo wszystko się ułożyło, ale zaczęli od znacznie wolniejszej wersji piosenki i tańca” – wyjaśnia Hopper. „I pierwotnie wysłali nam klip profesjonalnych tancerzy wykonujących cały taniec i myślę, że wszyscy mieliśmy ten sam strach przed:” Jesteśmy nigdy będę w stanie to zrobić. Ale w końcu się udało, z dobrym montażem”.

Emmy Raver-Lampman, która gra Allison Hargreeves, ma bardziej słoneczne spojrzenie na zbiorowe osiągnięcia obsady – i to nie tylko dlatego, że prawdopodobnie łatwiej jej się układała choreografia po występach w takich produkcjach jak na Broadwayu. Hamilton oraz Włosy.

„Byłam bardzo dumna ze wszystkich” – zauważa. „Większość aktorów w tej obsadzie nigdy tak nie tańczyła lub musiała się tego nauczyć. Szczerze mówiąc, cudownie było patrzeć, jak wszyscy to przyjmują, skulą się, uczą tańca i biorą wszystkie podkręcone piłki, które zostały w nich rzucone. To było naprawdę zabawne i zabawne”.

Ale w duchu jego Akademia Parasolowa Robert Sheehan – który gra bezczelnego Klausa Hargreevesa – podsumowuje to doświadczenie nieco inaczej niż jego siostra na ekranie: „Kenny Loggins jest odpowiedzialny za prawdziwą traumę” – mówi.

Akademia Parasolowa fani, czy spodobał wam się moment premierowego „Footloose”? Powiedz nam poniżej!

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?