Skip to content

Nowy film Timothée Chalameta spotkał się z oszałamiającą reakcją publiczności w Wenecji

3 de wrzesień de 2022
l intro 1662238855

Timothée Chalamet patrzy na ciebie i uśmiecha się

Wiadomo, że publiczność na festiwalach filmowych reaguje przesadnie na to, co widzą na ekranie, zwłaszcza jeśli jest to nowy film, który po raz pierwszy widzi się oczami poza salami montażowymi lub studyjnymi. BAM CInematek na Brooklynie wystawił kiedyś retrospektywę „Booed at Cannes”, która obejmowała filmy, które stały się szanowanymi klasykami kinowymi (za pośrednictwem The New Yorker), a także wiele filmów, które otrzymały owacje na stojąco na festiwalach filmowych. .

Uczestnicy festiwali filmowych są zazwyczaj entuzjastyczni i entuzjastyczni w swoich pozytywnych i negatywnych reakcjach na filmy. To sprawia, że ​​tym bardziej interesujące są relacje o tym, jak nowe filmy są odbierane w tej scenerii, głównie jeśli odbiór jest godny uwagi lub nietypowy, nawet jak na standardy festiwali filmowych. Tak jest w przypadku nowego filmu, w którym ponownie spotkali się reżyser i gwiazda „Call Me by Your Name”, Luca Guadagnino i Timothée Chalamet, który podobno spotkał się z niesamowitą reakcją publiczności na festiwalu filmowym w Wenecji.

Bones and All dostali 10-minutową owację na stojąco

Na szczęście dla każdego, kto nie może się doczekać nadchodzącego romansu kanibali „Bones and All”, reakcja, jaką film otrzymał na Festiwalu Filmowym w Wenecji, wydaje się być zdecydowanie pozytywna.

Deadline donosi, że film, w którym występują Taylor Russell i Timothée Chalamet jako „dwóch nieprawdopodobnych towarzyszy” z „wspólnym przymusem ucztowania na ludzkim mięsie”, otrzymał owację na stojąco przez około dziesięć minut, łącznie z pieśniami „Luca! Luca! Luca! uhonorowanie reżysera Luca Guadagnino. Owacja podobno trwała na tyle długo, że w tej samej audytorium odbyła się z opóźnieniem projekcja filmu po „Bones and All”.

Mroczna tematyka filmu sprawia, że ​​jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że spotkałby się z tak entuzjastycznym przyjęciem na imprezie takiej jak Festiwal Filmowy w Wenecji i zdecydowanie dodaje kolejną warstwę oczekiwania do filmu dla każdego, kto chce zobaczyć, co mają do czynienia Guadagnino, Chalamet i Russell ich rękawy.

Czy ten post był pomocny?