Skip to content

„Nowy Amsterdam” NBC zostanie przerobiony w Turcji; Lena Philipsson Viaplay; Sprzedaż „Projektu Polowanie na Wilka”; Carrie Stein; Zwycięzcy Bafta Cymru – Global Briefs

7 de wrzesień de 2022
Hayat Bugun Cast David Schulner

„Nowy Amsterdam” NBC zostanie przerobiony w Turcji

NBCUniversal Formats zawarł swoją pierwszą umowę licencyjną dla Nowy Amsterdam, z turecką siecią Show TV odbierającą hit Davida Schulnera dla NBC w celu powrotu. Hayat Bugün (Życie jest dzisiaj) jest produkowany lokalnie przez 03 Medya, przy udziale firmy Schulner w zakresie doradztwa w zakresie serialu. Następuje wersja turecka Dr. Bariş, nowo mianowany szef medycyny w jednym z najsłynniejszych i najstarszych szpitali publicznych w Turcji, który pracuje nad reformą zaniedbanej placówki, burząc jej biurokrację, aby zapewnić wyjątkową opiekę pacjentom przy użyciu kreatywnych rozwiązań. Oryginał amerykański, z Ryanem Eggoldem, Freemą Agyeman i Janet Montgomery w rolach głównych, oparty jest na książce Erica Manheimera i jest emitowany przez cztery sezony na antenie NBC od 2018 roku. Nowy Amsterdam i uczynili to swoim własnym”. „Turecka publiczność czeka nie lada gratka” – dodał.

Szwedzka gwiazda Lena Philipsson debiutuje w dramacie telewizyjnym

Szwedzka gwiazda muzyki Lena Philipsson dostała swoją pierwszą rolę w dramacie telewizyjnym, prowadząc Viaplay’s Ulica, na której mieszkam. Zagra Ninę, która cztery lata po śmierci męża nawiązuje nowy związek. Decyzja Niny wywołuje dramatyczne i nieoczekiwane reakcje, zarówno ze strony rodziny, jak i sąsiadki. Zdjęcia do serialu rozpoczną się jesienią tego roku, a premiera na streamerze odbędzie się w 2023 roku. Jest to najnowszy z serii najnowszych oryginałów Viaplay, ponieważ streamer prosi o zielone światło 60 w tym roku. Philipsson jest odnoszącą sukcesy szwedzką artystką muzyczną, która od 1984 roku ma na swoim koncie 13 albumów na najwyższych listach przebojów w kraju. to boli.” Ulica, na której mieszkam reżyseruje Lena Koppel (Znaczenie wiązania własnych butów) i wyprodukowała Cecilia Norman Mardell, z Heleną Larand jako producentem wykonawczym Viaplay. Viaplay Content Distribution obsługuje sprzedaż na całym świecie.

Koreański Finecut sprzedaje „Project Wolf Hunting” Hiszpanii i Azji

Koreański Finecut zawarł wiele umów dotyczących tytułu z Toronto Projekt Polowanie na wilka w Europie i Azji po podpisaniu umowy na Amerykę Północną z Well Go USA. Thriller akcji, którego premiera miała miejsce w sekcji Midnight w Toronto, został sprzedany A Contracorriente Films w Hiszpanii i Prime Time Media w krajach WNP. W Azji film trafił do Japonii (Klockworx), Tajwanu (Moviecloud), Indii (Multivision Multimedia) i Tajlandii (Sahamongkolfilm). Akcja filmu w reżyserii Kim Hongsuna (Metamorfoza) rozgrywa się na pokładzie statku towarowego, który przewozi niebezpiecznych przestępców z Manili na Filipinach do Busan w Korei Południowej. Koreańska data premiery została wyznaczona na 21 września, a kina w Ameryce Północnej mają ruszyć w październiku.

Carre Stein dołącza do dynamicznej telewizji

Carrie Stein, była szefowa eOne i Kew Media Group, dołączyła do USA Jane Seymour niezależna telewizja dynamiczna. Stein poprowadzi scenariusz rozwoju zespołu jako prezes Scripted Television, rozszerzając swoje portfolio globalnego dramatu poprzez przejęcia i strategiczne partnerstwa. Będzie podlegać partnerowi zarządzającemu Dan March i będzie pracować w biurze LA. Ostatnio pracowała dla AfterShock Media, gdzie kierowała globalnym biznesem filmowym i telewizyjnym. Byli pracodawcy obejmują wyższe stanowiska w eOne i Kew Media Group. „To dla mnie idealna okazja, łącząc moje doświadczenie w pracy z producentami i platformami na całym świecie, a także wieloletnie nawigowanie po serialach na rynku amerykańskim” – powiedział Stein.

„Wymarzony koń” dominuje w rozdaniu nagród Bafta Cymru

Komedia sportowa Wymarzony koń prowadzi tegoroczną nagrodę BAFTA Cymru Awards z pięcioma nominacjami, w tym nominacjami aktorskimi i rzemieślniczymi. W mojej skórze śledzi komedię z czterema nominacjami i zdobywcą Oscara za najlepszy film w 2022 r. CODA ma trzy nominacje, w tym nominację dla najlepszej aktorki dla Emilii Jones. Tegoroczna ceremonia odbędzie się osobiście w Cardiff po raz pierwszy od dwóch lat, w 21 kategoriach obejmujących rzemiosło, występy i produkcję. Prezenter Alex Jones powraca jako gospodarz w niedzielę 9 października. Ceremonię będzie można również obejrzeć na kanale YouTube BAFTA. Pełną listę nomów można znaleźć tutaj.

Czy ten post był pomocny?