Skip to content

Nowe odcinki „Sandmana” w serwisie Netflix

3 de listopad de 2022
the sandman renewed season 2

Nie ma końca The Dreaming w Netflix: Piaskun został odnowiony ze względu na to, co streamer określa jako „więcej odcinków i historii do adaptacji
z wielu powieści graficznych”.

Netflix nie odnosi się do tego jako do drugiego sezonu.

„Miliony milionów ludzi witało, oglądało i kochało Piaskun w serwisie Netflix, od ustalonych piaskowy człowiek fanów dla ludzi, którzy byli po prostu ciekawi, a potem mieli obsesję na punkcie Władcy Marzeń, jego rodziny i ich wydarzeń” – mówi w oświadczeniu twórca Neil Gaiman. „Z niesamowitą przyjemnością mogę powiedzieć, że pracując z Netflixem i Warner Bros., Allanem Heinbergiem, Davidem Goyerem i ja ożywimy jeszcze więcej historii Sandmana. Na Morfeusza i resztę czekają zadziwiające historie (nie wspominając o spotkaniu większej liczby członków rodziny Endless). Nikt nie będzie z tego szczęśliwszy niż obsada i ekipa Sandmana: oni są najwięksi piaskowy człowiek fani są. A teraz czas wrócić do pracy. W końcu czeka nas rodzinny posiłek. A Lucyfer czeka na powrót Morfeusza do piekła…”

Serial podąża za Morfeuszem (w tej roli Tom Sturridge), panem mistycznego królestwa znanego jako The Dreaming, który jest strażnikiem wszystkich snów (i koszmarów) ludzkości. On i jego rodzeństwo — Śmierć, Pożądanie, Rozpacz itd. — są wspólnie znani jako Bezkres: ucieleśnienia koncepcji, które reprezentują. W obsadzie znaleźli się Gwendoline Christie, Kirby Howell-Baptiste, Boyd Holbrook, Jenna Coleman, David Thewlis, Steven Fry i Vanesu Samunyai.

W sierpniu Gaiman ostrzegł fanów, że pomimo pozytywnych recenzji i wysokiej oglądalności, Piaskunodnowienie nie było pewne. Serial „to naprawdę drogi program” – napisał. „Aby Netflix uwolnił pieniądze, abyśmy mogli zarobić [a second season] musimy grać niesamowicie dobrze.”

Oprócz oryginalnego, 10-odcinkowego cyklu (przeczytaj podsumowanie finału tutaj), Piaskun wydali zeszłego lata dwuczęściowy, animowany, jedenasty odcinek zatytułowany „Sen Tysiąca Kotów/Kalliope”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?