Skip to content

Nowa dziewczyna opuszcza Netflix — gdzie będzie teraz transmitowana?

12 de marzec de 2023
new girl cast

Netflix traci kolejną ukochaną komedię na rzecz konkurencyjnej usługi przesyłania strumieniowego — lub, w tym przypadku, dwa usługi.

Od poniedziałku 17 kwietnia o godz. Nowa dziewczyna przenosi się do Hulu I Peacock, w którym to momencie nie będzie już dostępny do binge-watch w serwisie Netflix.

Dla niewtajemniczonych: Nowa dziewczyna emitowany przez siedem sezonów w Fox, w latach 2011-2018. Kiedy serial się rozpoczyna, świeżo upieczona singielka Jess Day (Zooey Deschanel) „potrzebuje nowego miejsca do życia”, zgodnie ze streszczeniem. „Wyszukiwanie w Internecie prowadzi ją do wspaniałego strychu… i trzech samotnych facetów, których nigdy wcześniej nie spotkała: Nick (Jake Johnson), wyrzucony ze szkoły prawniczej, który został barmanem, jest najbardziej uziemiony… i najbardziej zblazowany; Schmidt (Max Greenfield), zapracowany młody profesjonalista, który jest dumny ze swoich mięśni brzucha; oraz Winston (Lamorne Morris), były sportowiec, który nie wie, co dalej robić. Grupę uzupełnia najlepsza przyjaciółka Jess z dzieciństwa, Cece (Hannah Simone), modelka ze śmiertelną powagą. Ta piątka zdaje sobie sprawę, że potrzebują siebie nawzajem bardziej, niż sądziła, i ostatecznie tworzą uroczo dysfunkcyjną – lub dziwnie funkcjonalną – rodzinę.

Damon Wayans Jr. zagrał także w pilocie jako oryginalny współlokator Trener i powrócił jako pełnoprawny członek obsady w sezonach 3 i 4. Megan Fox miała również znaczącą powracającą rolę jako Reagan, która wynajmowała pokój Jess podczas 5 sezonu Deschanel urlop macierzyński, a następnie wróciła jako dziewczyna Nicka na mocny okres w sezonie 6. Ponadto Nasim Pedrad powracał w późniejszych sezonach jako partnerka Winstona z LAPD, która została żoną Aly.

Wybitne gwiazdy gościnne w trakcie Nowa dziewczynaW 146-odcinkowym biegu znaleźli się Prince, Taylor Swift, Rob Reiner i Jamie Lee Curtis (jako rodzice Jess), Justin Long, Josh Gad, Michaela Watkins, Dermot Mulroney, Lizzy Caplan, Linda Cardellini, Adam Brody, Brenda Song i Carla Gugino.

Nowa dziewczyna to najnowszy program rozrywkowy, który opuszcza Netflix Przyjaciele (który przeniósł się do HBO Max), Biuro (wyłącznie dla Peacock) i Schitt’s Creek (teraz dostępne na Hulu). Zatrzymany rozwójktóry został przywrócony jako oryginał Netflix w 2013 roku, również opuści usługę w ciągu kilku dni.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?