Skip to content

Niezwiązany finał pozostawia fanów w zawieszeniu: co powinien powiedzieć Michael dalej?

8 de sierpień de 2022
uncoupled netflix finale

Musimy porozmawiać o finale Netflixa Rozłączony.

Ośmiodcinkowa komedia romantyczna z Neilem Patrickiem Harrisem w roli nowo samotnego agenta nieruchomości na Manhattanie, Michaelem Lawsonem, kończy się tak, jak się zaczęła, z Michaelem i Colinem (w tej roli Zdesperowane gospodynie domowe’ Tuc Watkins), stojąc w pięknym mieszkaniu, które dzielili od 17 lat.

Oczywiście w tych ośmiu odcinkach wiele się dzieje. Na przykład jak Colin niespodziewanie rzuca Michaela na chwilę przed wejściem na swoje własne, skrupulatnie zaplanowane przyjęcie niespodzianka z okazji 50. urodzin. Albo jak Colin bez wysiłku wkracza w nowe życie, którego najwyraźniej zawsze pragnął, pozostawiając Michaelowi pogrzebanie kawałków ich rozbitego związku.

Ale po wspólnym tańcu z Michaelem na weselu ich przyjaciół, Colin nagle zmienia zdanie. Michael wraca do domu, do swojego prawdopodobnie pustego mieszkania, aby znaleźć swojego byłego czającego się w cieniu. „Myślę, że popełniłem błąd” – mówi Colin, zostawiając Michaela, który stoi tam – z odpowiednio rozwartymi ustami – gdy finał staje się czarny.

„Lubimy malować się w kącie”, mówi producent wykonawczy Jeffrey Richman dla TVLine, a EP Darren Star dodaje, że spodziewa się, że w pokoju scenarzystów będzie mnóstwo Rozłączony zdobądź odnowienie z Netflix.

Nawet jeśli nigdy nie zobaczymy, jak ta historia rozgrywa się w drugim sezonie, nadal musimy zapytać: czy… Michael zabrał Colina z powrotem? 17-letni związek to wiele rzeczy do odrzucenia, ale z drugiej strony, czy Colin nie robił tego, kiedy się wyprowadzał? Michael oczywiście nadal za nim tęskni, ale czy może ufać, że Colin nie złamie mu ponownie serca? Jest tu wiele do rozważenia.

Zastanów się, rozważ swoje możliwości, a następnie zagłosuj w naszej ankiecie poniżej. A jeśli masz jakąś genialną trzecią opcję dla Michaela, śmiało… upuść tę mądrość w komentarzu.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?