Skip to content

Nick Zano, Shelley Hennig z Teen Wolf, poprowadzi serial komediowy Netflix, zatarty przez twórców Cobra Kai

28 de czerwiec de 2022
nick zano shelley hennig

Dawna Legenda jutra i były nastoletni wilk łączą siły, by uratować Las Vegas… jeśli najpierw zdołają otrzeźwieć.

Nick Zano i Shelley Hennig są współprowadzącymi komedię akcji Netflix Zatartenasza siostrzana strona donosi o ostatecznym terminie.

Z Kobra Kai Twórcy Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg i Josh Heald, ośmioodcinkowa seria śledzi zespół sił specjalnych, który jedzie wysoko po uratowaniu Las Vegas przed śmiertelnym zagrożeniem. Tu zaczyna się prawdziwa zabawa: „Po ich uroczystym przyjęciu wypełnionym alkoholem, narkotykami i seksem, zespół odkrywa, że ​​dezaktywowana przez nich bomba była fałszywa”, czytamy w oficjalnym logu. „Teraz odurzony zespół musi walczyć ze swoimi upośledzeniami, przezwyciężyć osobiste problemy, znaleźć prawdziwą bombę i uratować świat”.

Zano zagra Chada McKnighta, znanego lidera bad boya elitarnej drużyny SEAL. Jak opisuje jego postać, „noc z piekła rodem w Vegas sprawdzi jego zaangażowanie w podtrzymywanie dobrych czasów i ratowanie świata, gdy jest w tym”.

Hennig wcieli się w agentkę CIA Avę Winters, znaną z książki liderkę elitarnego zespołu Sił Specjalnych. „Ale książka zostaje wyrzucona przez okno, gdy ona i zespół muszą wrócić do pracy, gdy są osłabieni”, zgodnie z opisem Avy.

Hurwitz, Schlossberg i Heald napiszą Zatarteproducent wykonawczy wraz z Diną Hillier z Counterbalance Entertainment.

Zano kończy sześciosezonowy występ jako Nate Heywood w programie The CW Legendy jutra, który został odwołany w kwietniu. Hennig jest najbardziej znany z grania Malii Tate w MTV Nastoletni wilk (2014-2017), rolę, którą zagra jeszcze w tym roku w Paramount+’s Nastoletni wilk: film.

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?