Skip to content

Never Have I Ever ustala datę premiery ostatniego sezonu w serwisie Netflix — obejrzyj zwiastun

13 de kwiecień de 2023
never have i ever season 4 release date netflix teaser trailer video

Zapnijcie pasy, frajerzy: to cholerny ostatni rok.

Nigdy przenigdy powróci z ostatnim sezonem – który zbiega się z ostatnią klasą Devi w szkole średniej – w czwartek, 8 czerwca, ogłosił Netflix w czwartek.

W tej komedii, której reżyserami są Mindy Kaling i Lang Fisher, Maitreyi Ramakrishnan wciela się w postać Devi, amerykańskiej nastolatki z pierwszego pokolenia, która opłakuje swojego niedawno zmarłego ojca i próbuje pokonać społeczne i romantyczne pułapki szkoły średniej. (Zapoznaj się z podsumowaniem finału sezonu 3.)

Oprócz Ramakrishnana, w obsadzie sezonu 4 znaleźli się Poorna Jagannathan, Richa Moorjani, Jaren Lewison, Darren Barnet, Lee Rodriguez i Ramona Young. Jeff Garlin, który odszedł Goldbergowie w grudniu 2021 r., po dochodzeniu dotyczącym zasobów ludzkich, wynikającym z kilku skarg dotyczących jego zachowania na planie, pojawi się również w sezonie 4. Zagra Len, który „naprawia podłą kanapkę” zgodnie z oficjalnym opisem postaci i który podpowie Devi’s matka, Nirmala, zastanawia się, czy naprawdę skończyła ze związkami.

Naciśnij PLAY na powyższym filmie, aby zobaczyć, jak Devi i przyjaciele świętują swój ostatni rok, a następnie kliknij komentarze ze swoimi przewidywaniami Nigdy przenigdyostatni sezon!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?