Skip to content

Netflix zaadaptuje Judy Blume Novel na zawsze z Marą Brock Akil jako EPką

11 de listopad de 2022
forever series mara brock akil

Kontrowersyjna powieść dla młodzieży Judy Blume Na zawsze Telewizyjny zabieg dostanie Netflix, który zamówił projekt do serialu w czwartek.

Opisywana jako reimagination dla nowej generacji — i nie mylić z serią ABC z 2014 roku lub Seria Prime Video 2018 o tej samej nazwie — Na zawsze opowie „epicką historię miłosną dwojga czarnoskórych nastolatków odkrywających romans i swoją tożsamość poprzez niezręczną podróż bycia pierwszymi dla siebie nawzajem”, zgodnie z oficjalnym logiem. Powieść Blume’a, która została pierwotnie opublikowana w 1975 roku, była często kwestionowana i zakazana w szkołach za przedstawienie seksu i stosowania środków antykoncepcyjnych.

Dziewczyny oraz Gra Twórca Mara Brock Akil będzie pełnić rolę showrunnera i producenta wykonawczego, zaznaczając swój pierwszy projekt Netflix w ramach ogólnej umowy ze streamerem.

„Zdolność Judy Blume do uchwycenia prawdziwych emocji, których doświadczamy podczas różnych rytuałów przejścia naszej młodości, wpłynęła na moje życiowe wybory i pisanie głosu” – powiedział w oświadczeniu Brock Akil. „Jestem zaszczycony, że mogę na nowo wymyślić jedną z moich ulubionych książek, Na zawsze. Jestem podekscytowany, że mam okazję na całe życie współpracować z ikoną z dzieciństwa i przenieść tę historię do mojego domu na Netflixie, gdzie pomysł, że twoja pierwsza miłość będzie z tobą na zawsze, jest dzielony ze światem przez pryzmat czarnej miłości”.

Blume będzie także producentem wykonawczym serialu dramatycznego wraz z Susie Fitzgerald (Kevin może się pieprzyć) i Erikę Harrison (Nancy narysowała).

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?